• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam aktywnego bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4252
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4252

Guest
Mam już dość martwych bractw i 3 skrzynek w turniejach. Moje bonusy Drewno Jedwab Klejnoty. Nie wiem jak sprawdzić od kiedy gram ale ok. 2 miesiące.

Aktualizacja
Jak nie potraficie zrozumieć że ktoś może nie mieć surowców ani wojska to nie piszcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Logalos

Wędrowiec
Hej napisałem ci wiadomosc w sprawie zaproszenia do bractwa Sabat jeśli oczywiście ci pasuje. Czekamy na odpowiedz w tej sprawie i oczywiście zachęcam do dołączenia bo gramy na 10 wiec warto
 

DeletedUser4264

Guest
Zapraszam do Naszego Bractwa Luz 40+ i czasem minus jesteśmy aktywnym Bractwem lubiącym pomagać zasobami i sąsiedzko brać udział w Turniejach i popisać na czacie
 

DeletedUser4252

Guest
Hej napisałem ci wiadomosc w sprawie zaproszenia do bractwa Sabat jeśli oczywiście ci pasuje. Czekamy na odpowiedz w tej sprawie i oczywiście zachęcam do dołączenia bo gramy na 10 wiec warto
No jak się okazało NIE BYŁO WARTO. Zaawansowani gracze nie rozumiejący słabszych.
 

DeletedUser4395

Guest
1000 punktów miał co tydzień jak był u Was, więc dobry wynik, na mój gust to nie jest żerowanie na innych, ale każdy ma prawo do swojego punktu widzenia ;) Ostatni wynik miał poniżej 1000, z 200 punktów mniej ;)
 
Do góry