• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam bractwa iglicowego

MacAbra

Wędrowiec
Witam wszyskich jak w temacie szukam bractwa iglicowego iglicowo/przygodowe mam wioske zbudowana z poradnika chrissa a wiec jest ona minimalistyczna zrobiona tylko pod iglice
 
Na s3 jest bractwo o nazwie Iglica, ktorego arcy jest mazioj. Jest w tym bractwie jedna kolezanka, ktora chce skonczyc gre na s3 i chetnie zwolnilaby miejsce. Napisz do arcy tego bractwa na priv w grze, bo nie zaglada tu na forum. Jesli nie bedzie mial nic przeciwko Twojej kandydaturze, to bedziesz mogl/mogla zajac jej miejsce.
 

MacAbra

Wędrowiec
Dzieki chris za odpowiedz...tylko czy s3 to nie arendyll? Ja mam wioske iglicowa na feryndall...szukalem mazioja nikt taki nie wystepuje ma tym serwerze...ale dostalem info o propozycji wstapienia tak ze w kazdym razie dziekuje za pomoc
 

Narissa21

Wędrowiec
W związku z zaistniałą potrzebą Bractwa typowo Iglicowego... Zostało ono założone - nazywa się nie zbyt błyskotliwie ale myślę że spełni swój cel. 'Iglica Wieczności' - oto ta szumna nazwa. Zapraszamy wszystkich graczy Iglicowych chcących zdobywać złoto co Tydzień i mnóstwo diamentów będzie super zapraszam - Narissa21 <3
 
Do góry