• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam Bractwa Iglicowego

Status
Zamknięty.

Klops

Rozbójnik
Aktywny gracz z S1 szuka Bractwa Iglicowego:diamond:. Świeża wioska na początku II rozdziału. Plany przyszłościowe to tylko Iglica i turnieje niebonusowe w zakresie 4-5 prowincji na 5-6*. Wioska raczkuje chwile zajmie zanim będzie robić iglice, jednak jak już to nastąpi, to oczywiście szczyt iglicy co tydzień.
 
Jak juz bedziesz ma poczatku III epoki i wciaz bedziesz szukal bractwa iglicowego, to zglos sie do mnie do bractwa TheGeneracja na s2. Mamy 2 "puste" konta w skladzie, wiec miejsce sie znajdzie :)
 

Klops

Rozbójnik
@chris07070707 , czy dalej macie wolne miejsca? Wioska gotowa, mogę przystąpić do wspinania się po iglicy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Klops

Rozbójnik
Niestety spóźniłem do Chrisa:eek: więc odświeżam wątek:
Aktywny gracz z S1 szuka Bractwa Iglicowego:diamond: na S2. Tylko Iglica (na złoto) i turnieje niebonusowe w zakresie 4-5 prowincji na 5-6*. Wioska gotowa do działania :cool:
 
Ostatnia edycja:

Klops

Rozbójnik
Aktywny gracz z S1 (po powrocie z elvenarowego odwyku) ponownie szuka Bractwa Iglicowego:diamond: na S2. Tylko Iglica (na złoto) i turnieje niebonusowe w zakresie 4-5 prowincji na 5-6*. Wioska gotowa do działania :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry