• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam bractwa

  • Rozpoczynający wątek Szymnk
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No hej!

Jestem nowy i chętnie dołączyłbym do jakiegoś bractwa. Wiem, że początkowemu elfowi trudno zaufać, ale będę grał aktywnie. Co do towarów, to zamierzam postawić na marmur. Poza tym przyszli "bracia" będą mieli możliwość poznać wyjątkowo dbającego o dobrą atmosferę gracza.

Przyjmiecie? :D
 

DeletedUser174

Guest
a może niech chłopina zainwestuje w swoje bonusowe surowce tak przez przypadek?
 

DeletedUser580

Guest
a może niech chłopina zainwestuje w swoje bonusowe surowce tak przez przypadek?
A może dziewieczka zamiast szydzić pomoże początkującemu graczowi?
Nie pamięta wół jak cielęciem był...

@Szymnk, być może już doczytałeś, ale tutaj surowców sobie nie wybierzesz. ;) W ratuszu możesz sprawdzić do jakich towarów będziesz miał bonus poprzez technologie "zwiększenie produkcji" i te właśnie najrozsądniej jest produkować, a resztę zdobywać poprzez handel (głównie w bractwie, chyba, że masz szczęście do sąsiadów).
 

DeletedUser174

Guest
@ag123 dziękuję za zepsucie mi humoru z samego rana. O jakim Ty szyderstwie mówisz? Może nie używaj słów znaczenia których nie rozumiesz. chłopak zadał pytanie i dostał w moim odczuciu głupią odpowiedź, więc chciałam tylko sprostować i bardziej mu pomóc niż z niego kpić. Nie wiem jakie ma dokładnie bonusy, bo nie mam konta na F, wiec nie mogłam tego sprawdzić i napisać X-Y-Z. Ty wyjaśniłaś mu dokładnie jak sprawdzić bonusowe surowce, ale mówiliśmy o tym samym. aż strach tu w ogóle cokolwiek napisać :(
 

DeletedUser

Guest
Mniej stresu, to tylko gra.
Dzięki za rady, już wiem, że mam bonus na stal. :D

Życzę miłego dnia i dużo marmuru, tzn. stali. :)
 
Do góry