• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1765
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1765

Guest
Witam, jestem początkującym (lecz aktywnym) graczem który szuka bractwa. Aktywnie uczestniczę w turniejach :) (Chcę zmienić obecne, bo praktycznie nie żyje haha ;d)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1470

Guest
moge cie zaprosic do nas ale...:p masz 2 tyg na przekroczenie 10k punktow za to wolno ci wystawiac ofki z maksymalna przebitka dla ciebie w nieograniczonych ilosciach:D co ty na to?? wchodzisz w to?? ;)
 

DeletedUser174

Guest
@Pietrek00 nie wiem czy mam prawo zabierać głos... ale jeżeli mogę coś doradzić to powiem Ci jedno: olej taką propozycję. Lepiej jest poszukać bractwa, w którym nie ma chorego ciśnienia na wynik. Jak @najamoon nie rozumi, ze to nie punkty grają tylko ludzie to nie jest to Twój problem. A znalezienie dobrego bractwa faktycznie może zająć troszkę czasu, ale nie jest jakimś nadludzkim wysiłkiem - zapewniam Cię, ze każde szanujące się bractwo doceni aktywnego gracza i zapewni pomoc surowcową poczatkującemu (to nie są jakieś wyjątkowe warunki). A po co masz się pchać w jakiś chory układ? Limit punktów w określonym czasie to nie brzmi dobrze - takie propozycje omijałabym szerokim łukiem

Powodzenia w poszukiwaniach dobrego domku :) Metodą prób i błędów na pewno się uda :)))
 

DeletedUser1762

Guest
Witam, jestem początkującym (lecz aktywnym) graczem który szuka bractwa. Aktywnie uczestniczę w turniejach :) (Chcę zmienić obecne, bo praktycznie nie żyje haha ;d)

Zapraszam do nas, Elfy i Jednorożce, jedno miejsce wolne :) Na spokojnie się rozwiniesz i to bez ciśnień, a wszyscy służymy pomocą i radą :)
 

DeletedUser1762

Guest
Ooops, wyczuwam fail, nie ten świat :p Przepraszam za omyłkę i życzę szczęścia w poszukiwaniach ;)
 

DeletedUser1470

Guest
kikimora ja doceniam aktywnych graczy:) przeciez napisalam ze dostanie pełne wsparcie i wszystkie potrzebne towary w nieograniczonych ilosciach:D:D

Edit. Uwielbiam te wasze genialne porady "znajdz bractwo ktore pomoze w rozwoju, ale bez cisnienia na rozwó" :D:D dobre...

Nie wiem co jest chorego w mojej propozycji?? to nie uklad a wyzwanie, chlopak nic nie traci co najwyzej poszuka nowego bractwa za 2 tyg ale juz startujac z lepszej pozycji dzieki naszej pomocy;)
To nie jest ani cyrograf ani pozyczka w providencie:p:p nikt go nie zabije jesli nie da rady;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1493

Guest
Nie potrafię oszacować czy dam radę, gram dopiero 2 tygodnie :(

U nas jest bez żadnego ciśnienia krwi aby być w miarę aktywnym chociaż 4 razy w tygodniu i wiare możliwości się rozwijać i pomagać sobie nawzajem w bractwie

P
Nie potrafię oszacować czy dam radę, gram dopiero 2 tygodnie :(



SZUKASZ BRACTWA? SERDECZNIE ZAPRASZAM DO NASZEGO BRACTWA PRZYMIERZE ELFÓW&LUDZI

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Midi67

Rozbójnik
Szukasz Bractwa, jesteś aktywny i chcesz się rozwijać? zapraszamy do Guardians of Asgaard => TOP 20
 
Status
Zamknięty.
Do góry