• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1256
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1256

Guest
Witam wszystkich. Mam konto na Arendyll o nicku krzyzyk31, a że mam trochę wolnego czasu postanowiłem pograć w tym świecie. Mój nick to krzyzyk32 i obecnie jestem w bractwie, ale odchodzę z niego w niedzielę 29. Konto nie jest imponujące bo ma tylko ponad 8k pkt., ale ostro idę do przodu. Nie jestem początkujący bo koncie głównym w Arendyll mam ponad 140k pkt. Nie trzeba mnie więc prowadzić za rączkę. Szukam bractwa aktywnego, z uczciwym handlem i aktywnego w turniejach. Już robię ponad 1000 pkt. na turniej.
 

DeletedUser2296

Guest
Witam serdecznie;-)
Zapraszam do Bractwa Khalasar - jesteśmy aktywni, motywujemy, wymieniamy się towarami, gramy w turniejach. Pomagamy sobie, choć za rączkę nie prowadzimy;-D Ostatnio robiliśmy "porządki" z nieaktywnymi graczami i dołączyło się do nas sporo osób z innego bractwa, więc teraz będziemy się ładnie rozwijać;-) Zależy nam na aktywności, więc będziesz cennym dodatkiem;-)
Pozdrawiam:)
 

DeletedUser1256

Guest
Dziękuję za zainteresowanie. Do niedzieli się zastanowię jeśli można.
 

DeletedUser2296

Guest
Oczywiście;-) Zajrzyj do nas i zobacz jakich mamy graczy. Z 98 pozycji na 51 wskoczyliśmy. Rozwijamy się;-)
 

DeletedUser1493

Guest
Zapraszam również do naszego bractwa PRZYMIERZE ELFÓW&LUDZI
 

DeletedUser1256

Guest
Sprawa ponownie aktualna. Posiadam konto na Winyandor o nicku krzyzyk32. Obecnie jestem w bractwie, ale chcę je zmienić. Mam 12500 pkt, bonusowe manufaktury to marmur, jedwab i klejnoty. Gwarantuję co turniej conajmniej 1000 pkt w turnieju, praktycznie codzienną motywację zgodną z opisem i wymianę towarów. Bractwo mogę zmienić dopiero w poniedziałek 20.11. Mój warunek dołączenia do bractwa to taki by to było bractwo które poparło bojkot przygody i nie brało w nim udziału. Bractwom które brały udział w przygodzie z góry dziękuję i nie skorzystam.
 

DeletedUser2639

Guest
Zapraszamy serdecznie do nas :) Bractwo Infinity, aktualnie potrzebujemy jednego aktywnego gracza :) Stale się rozwijamy, wzajemna pomoc i handel jest u nas na porządku dziennym tak samo turnieje - razem pracujemy na wspólny wynik, pogawędki na czacie również mile widziane, ale oczywiście to nie jest obowiązek - po prostu lubimy miło czasem pogadać na różne tematy :)Zajrzyj do nas , nasze ogłoszenie również wisi w dziale Bractwa, tam wszystkie zasady. Zapraszam do kontaktu
p.s. Bractwo Infinity oczywiście nie przystąpiło do udziału w PB
Pozdrawiam Meren
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

CatAmber

Wędrowiec
Bractwo Szalone Kociaki serdecznie zaprasza:) Zależy nam szczególnie na graczach turniejowych. Jak nazwa wskazuje, jesteśmy trochę szaleni, ale da się nas lubić. Stawiamy na współpracę, wzajemną pomoc i fajne pomysły. Zależy nam na graczach aktywnych i ambitnych. W przygodach solidarnie nie bierzemy udziału.
 

DeletedUser1256

Guest
Ciekawie się składa, bo w domu mam dwa kociaki Brytyjczyki.
 

CatAmber

Wędrowiec
Brytyjczyki są takie "pluszaki" i te bursztynowe oczy, ech ;-) Ja mam dwa dachowce, ale duet z nich niezły.. :D
 

DeletedUser1493

Guest
Bractwo Wilki Elvenaru poszukują w miarę możliwości aktywnych graczy proszę zgłaszać się do Sillelena - arcymag nie do mnie ja tylko jestem pośrednikiem osobiście nie należę do tego bractwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1256

Guest
Nie lubię pośredników i nie lubię ludzi czytających bez zrozumienia. Nie interesują mnie bractwa co poparły Przygodę Bractw i co brały w niej udział. A poza tym widzę że komuś się już znudziło rozwijanie bractwa.
 

DeletedUser2639

Guest
W naszym Bractwie, 2 osoby wbiły pkt. z przygód pomimo zakazu - konsekwentnie zostały usunięte z niego, przez nich wyszliśmy na "łamistrajków" ... niestety. W każdym razie powodzenia :) u nas już jest ponownie komplet. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser2328

Guest
Witam wszystkich. Mam konto na Arendyll o nicku krzyzyk31, a że mam trochę wolnego czasu postanowiłem pograć w tym świecie. Mój nick to krzyzyk32 i obecnie jestem w bractwie, ale odchodzę z niego w niedzielę 29. Konto nie jest imponujące bo ma tylko ponad 8k pkt., ale ostro idę do przodu. Nie jestem początkujący bo koncie głównym w Arendyll mam ponad 140k pkt. Nie trzeba mnie więc prowadzić za rączkę. Szukam bractwa aktywnego, z uczciwym handlem i aktywnego w turniejach. Już robię ponad 1000 pkt. na turniej.
//
wiec zapraszam do nas

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1493

Guest
Nie lubię pośredników i nie lubię ludzi czytających bez zrozumienia. Nie interesują mnie bractwa co poparły Przygodę Bractw i co brały w niej udział. A poza tym widzę że komuś się już znudziło rozwijanie bractwa.
To nie tak że mi się znudziło po prostu skończyły mi się nerwy...po co walczyć o coś co nie ma sensu. Walczyłam próbowałam obudzić bractwo, żeby coś drygnęło ale cóż każdy kto przyszedł dołączył miał wszystko gdzieś, a ja potrzebowałam osób którzy chcą się rozwijać i doceniają mój wysiłek jaki wkładałam. Przecież nikt z nas nie lubi jak ktoś nie szanuje czegoś co się robi dla bractwa...Otrzymałam dużo różnych odpowiedzi które otworzyły mi oczy..." Niby praca nie kojot do prerii nie ucieknie " tak samo z bractwem ale po co udowadniać coś co nie ma przyszłości tyle na ten temat...

P.S.
Ja chcę się rozwijać w grze coraz to wyżej. Na szczęście znalazłam cudowne bractwo takie jakie sobie wymarzyłam cudowni gracze miła atmosfera jestem mega zadowolona.. ;)
 

DeletedUser1256

Guest
Ponownie aktualne. Szukam bractwa które robi 10 skrzyń w turniejach. Oferuję min. 2000pkt co turniej. Nick krzyzyk32, towary bonusowe marmur, jedwab i klejnoty.
 

DeletedUser1515

Guest
U nas co turniej 10 skrzyń :) ale punkcików masz mało :D
Skoro to jestem :D poszukujemy turniejowca -150k na wejściu ;)
 

DeletedUser1256

Guest
No fajnie że szukacie, powodzenia. Temat aktualny. Konkretne bractwo które robi dobre wyniki turniejowe. Moje 2500 pkt. może się przydać.
 

DeletedUser3097

Guest
A jest jakieś bractwo co przyjmie początkującego? mam niecale 900pkt :D
 
Do góry