• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2518
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2518

Guest
Witam
Szukam bractwa jestem w epoce o wróżkach mam jakieś 75k punktów w rankingu, 2400 pozycję w rankingu oferuję:
7/7 motywek w tygodniu
minimum 2700 punktów w każdym turnieju
Stały rozwój miasta
uczestnictwo w przygodach bractw
Produkuję stal, zwoje i eliksiry

Oczekuję : Rozwiniętego handlu w bractwie, bractwa turniejowego <najlepiej 7 skrzyń i powyżej w każdym :)>

Pozdrawiam
p.s wróciłem po dwu tygodniowej przerwie od gry :)
 

DeletedUser1776

Guest
Zauroczon wyniosłością Twej elokwencji i rozkwitem wysublimowanego słownictwa rad jestem rzec, iż przeczytawszy Twój doniosły słowotwórczo post, zauroczon Twym powabnym egzystencjonalnie jestestwem, orzekam, iż ma czcigondna persona uradowana byłaby Twą czcigodną personą wspólnie koegzystującą w naszej wesołej gromadce bratniej, która to za swą absolutną destynację obera walke w turniejach i na chwałę naszą zawsze 10 skrzynek otwiera, jednakowoż jesli adminy udostępnią skrzynię 11tą, ową także przygarniać będziem, tak nam dopomóż Allach.
 

DeletedUser2518

Guest
Jednak znowu aktualne xD Jednak informacje trochę się zmieniły ;)

Jak coś kontakt w grze lSareth bądź na forum
 

DeletedUser2287

Guest
Witaj,
wysłałam zaproszenie dla Ciebie do nas, do Galaktycznego Odlotu, wraz z adekwatnym opisem :)
pozdrawiam
Magda/qlas
 
Do góry