• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam bractwa

DeletedUser2938

Guest
e3Team również zaprasza :)
wpadnij na chwilę i... zostań na dłużej :D
 

AnnaGlades

Zwiadowca
@jagienkaa Znasz mnie i wiesz na co mnie stać. Na pewno radzę sobie coraz lepiej ale nadal uważam że za wysokie progi :) Druga sprawa dotyczy mojej skazy na charakterze- lubię być potrzebną a w waszym bractwie moje wyniki będą mało znaczące. Niewątpliwie jesteście świetnym bractwem ale niestety nie dla mnie:)
Pozdrawiam serdecznie :)
 

AnnaGlades

Zwiadowca
Hej, szukam bractwa które mogłoby zaoferować dobry handel, PB w stopniu minimalnym, turnieje i miłą atmosferę. Od razu nadmieniam że nie jest to moje główne miasto więc i czas jaki mogę poświęcić na grę jest okrojony. Nie chcę klikać turniejów sama i nawet jeśli często nie piszę na czacie lubię kiedy bractwo żyje i coś w nim się dzieje.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Hej. Anna, a nie chcesz trochę powalczyć w Iglicy? Na s1 właśnie ciągle rekrutujemy ludzi do bractwa typowo iglicowego - Po pierwsze: Iglica.
Jak na razie idzie nam świetnie, ale barierą jest mała ilość ludzi. Jakby co zapraszam, choćby na próbę albo do czasu, aż znajdziesz jakieś bractwo na stałe.
 

AnnaGlades

Zwiadowca
Ciekawa propozycja ale chyba nie dla mnie. Obejrzałam miasta graczy z bractwa i moje nijak tam pasuje. Musiałabym zmodernizować produkcje i zmienić priorytety. No i brak turniejów bardzo by mnie zabolał :) Niemniej dziękuję za zaproszenie :)
 

astoN-

Rozbójnik
Hej sasiadko ;) bractwo do ktorego dolaczylas to multikonciaki, wiekszosc nalezy do jednej osoby, same multi + kilka kont graczy co skonczyli gre i oddali passy do kont tej osobie, radze poszukac innego ;)
 

AnnaGlades

Zwiadowca
Sąsiedzie, miła jest Twoja troska jednak kolejki chętnych nie zauważyłam. Niestety lubię być w bractwie ale nie każde bractwo chce mieć gracza który nie skupia się na tym jedynym mieście :)
 
Do góry