• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam bractwa ! :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5758
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5758

Guest
Hej wszystkim, jestem nowym graczem i mam małe doświadczenie. Małe tylko dlatego, że przestudiowałem kilka poradników od @chris07070707 i @Maguzzi poczytałem inne poradniki, artykuły z elvengems itp. Planuje rozwijać się pod kątem wojska i szukam jakiegoś dobrego bractwa i "wyjadaczy" w tym temacie, którzy troszkę mi podpowiedzą co i jak w przyszłości i w razie moich pytań. Cenie też sobie aktywność na czacie, Chciałbym dołączyć tam gdzie robione jest złoto w iglicy co tydzień, ponad 10 skrzyń w turnieju i nie tylko. Wiem, że jestem świeżak ;p ale szybko się uczę ! Pozdrawiam i życzę Miłego Dnia ;).
 

Maguzzi

Wędrowiec
Virgil masz szansę na dużo lepszy start niż większość z nas:) Zacząłeś od studiowania informacji o grze i już wiesz w jakim kierunku chcesz rozwijać swoje miasto:) Widziałem, że jesteś już w fajnym bractwie, a to podstawa. Rozwijaj się i zapoznaj się z grą w praktyce. Jeśli za kilka tygodni będziesz miał przeświadczenie, że obrana droga Ci odpowiada i chcesz się specjalizować w turniejach obserwuj najlepsze bractwa turniejowe, co jakiś czas zwalnia się miejsce, wtedy możesz szukać swojej szansy. Podanie oczywiście możesz napisać szybciej.

Jak będziesz miał pytania to po prostu pisz priva na kopertę w grze czy na forum. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem z resztą pewnie nie tylko ja:)

https://www.elvenstats.com - wyniki, statystyki graczy/bractw, turnieje. Istna kopalnia wiedzy :)

Powodzenia i dużo radości z gry:)
 
Do góry