• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam poważnego Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1749
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1749

Guest
Moja kandydatura odnosi się do Bractw dla których głównymi zasadami są: motywacja, udzial w turniejach oczywiście nie minimum...itd .Mój poziom z kazdą chwila rośnie więc nie będę pisała ze jest aktualnie na 1265 pkt rankingowych bo jutro będzie inaczej.Moja produkcja bonusowa to marmur, kryształ,klejnoty wszystkie na 700%.Jestem aktywnym graczem i oczekuję tylko poważnych propozycji od stabilnych Bractw.
 

DeletedUser2553

Guest
Zapraszam do nas, ciągle się rozwijamy, staramy się nieustannie zastępować mało aktywnych graczy nowymi. Jeśli o mnie chodzi to cisnę zawsze wszystkie turnieje na maxa - albo wojsko się skończy albo surowce ;) Nie mamy tak zaawansowanych członków jak Ty, ale dla nas to nawet lepiej, byłoby kogo gonić ;)
Pozderki
 

Deleted User - 172852

Guest
Możesz też wpaść z wizytą do nas - Gorszy Sort :) Co prawda turnieje u nas obowiązkowe nie są, ale pozostałe warunki chyba spełniamy :) Nasze oczekiwania są ujęte w profilu bractwa, więc się z nimi zapoznaj nim się przyłączysz :) Co do stabilności - istniejemy od narodzin serwera.
PS. Nazwa bractwa jest przekorna i bardzo myląca. Nie bawimy się w politykę :)
 

DeletedUser1749

Guest
Możesz też wpaść z wizytą do nas - Gorszy Sort :) Co prawda turnieje u nas obowiązkowe nie są, ale pozostałe warunki chyba spełniamy :) Nasze oczekiwania są ujęte w profilu bractwa, więc się z nimi zapoznaj nim się przyłączysz :) Co do stabilności - istniejemy od narodzin serwera.
PS. Nazwa bractwa jest przekorna i bardzo myląca. Nie bawimy się w politykę :)


skorzystam z tej propozycji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2826

Guest
zapraszamy do nas do Polska Potęga Mocarstwo my jesteśmy poważni
 
Do góry