• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam wioski iglicowej !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5722
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5722

Guest
Hej wszysktim, postanowiłem założyć wioskę iglicową na S3 i Chciałbym w spokoju bez nacisku czasowego rozwijać ja sobie w jakimś miłym bractwie, oczywiście odwdzięczę się w przyszłości szczytem w iglicy ;).

Pozdrawiam
 

Poziomek

Rycerz
wpisz iglica - najczesciej nazwy bractw typowo iglicowych zawieraja to slowo. -
z tego co widze sa 3 pelne iglicowki +1 prawie pelna ktora nie robi jeszcze zlota(Łowcy diamentow)
 

Serengeti

Szef kuchni
A nadal chcesz sobie "w spokoju i bez nacisku" rozwijać miasteczko czy masz już funkcjonalną iglicówkę?
Mało które bractwo iglicowe przyjmuje miasta w budowie z wynikami osiąganymi "w przyszłości",
więc jeśli nadal nie robisz Iglicy, to bym raczej sugerowała ogólne bractwo bez limitów :)
 

Narissa21

Wędrowiec
W związku z zaistniałą potrzebą Bractwa typowo Iglicowego... Zostało ono założone - nazywa się nie zbyt błyskotliwie ale myślę że spełni swój cel. 'Iglica Wieczności' - oto ta szumna nazwa. Zapraszamy wszystkich graczy Iglicowych chcących zdobywać złoto co Tydzień i mnóstwo diamentów będzie super zapraszam - Narissa21 <3
 

Poziomek

Rycerz
W związku z zaistniałą potrzebą Bractwa typowo Iglicowego... Zostało ono założone - nazywa się nie zbyt błyskotliwie ale myślę że spełni swój cel. 'Iglica Wieczności' - oto ta szumna nazwa. Zapraszamy wszystkich graczy Iglicowych chcących zdobywać złoto co Tydzień i mnóstwo diamentów będzie super zapraszam - Narissa21 <3
kazdy moze probowac, ale czy warto? nie lepiej dogadac sie wspolnie z tamtymi i zrobic jedno pelniejsze lub 2 pelniejsze?
 

Załączniki

  • iglicaa.jpg
    iglicaa.jpg
    76,9 KB · Wyświetlenia: 13

Narissa21

Wędrowiec
Miałam na myśli to, że osoby będące w owym Bractwie nie są aktywne na tyle by osiągać coś więcej w Iglicy. Mimo nazwy iglicowej - Bractwo nie gra w tym kierunku. Stąd problem. Mam nadzieję że teraz jest już wiadome o co chodzi.
 

DeletedUser5722

Guest
Jestem już na liście rezerwowej w innym bractwie, ale dzięki za propozycje ;)
 

Narissa21

Wędrowiec
Nie chcesz oczekując na swoją rezerwację dołączyć do nas? Będzie łatwiej dołączyć wtedy innym tak sądzę :) później bez zobowiązań możesz odejśc :)
 
Do góry