• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukamy bractwa

Tolka1345

Zwiadowca
Witam jest nas dwoje szukamy bractwa turniejowego i oboje wchodzimy a szczyt iglicy ja jestem przed rozdziałem smoków a mój kolega jest już mega wysoko gdyby jakieś bractwo szukało dwójki aktywnych graczy to czekam na info
 

Klops

Rozbójnik
Witam serdecznie, zapraszam do Bractwa Niezwykła Przygoda, częste turnieje na 10 skrzyneczek, przeważnie srebro w iglicy i jak się decydujemy na Przygody Bractw to zawsze kończymy na podium. W razie czego pisz w grze. Pozdrawiam
 

Birma200

Zwiadowca
Witam jest nas dwoje szukamy bractwa turniejowego i oboje wchodzimy a szczyt iglicy ja jestem przed rozdziałem smoków a mój kolega jest już mega wysoko gdyby jakieś bractwo szukało dwójki aktywnych graczy to czekam na info
Cześć :)
Zapraszam do bractwa Wiktor i Klan. W każdym turnieju robimy min 10 skrzynek. Po ostatnich porządkach mamy wolne miejsca więc tym bardziej będzie nam miło jeżeli zechcecie dołączyć :)
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Witam jest nas dwoje szukamy bractwa turniejowego i oboje wchodzimy a szczyt iglicy ja jestem przed rozdziałem smoków a mój kolega jest już mega wysoko gdyby jakieś bractwo szukało dwójki aktywnych graczy to czekam na info
Zapraszam do bractwa Gryfindor
robimy turniej na 10 skrzynek
iglice na srebro
będzie nam milo was przyjąć
//
sorki pomyłka nie ten świat

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry