• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szwalnia u Majuli

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser810
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser810

Guest
Bez-nazwy_seqpres.png

Uwagi dodatkowe:
- Czas realizacji zamówienia, jest różny w zależności od wolnego czasu jakim dysponuję, staram się jak najszybciej.
- Nie wykonuję zamówienia hurtowo, z reguły jest to jedna sygnaturka lub max dwie
- Jestem amatorką, a gusta są różne, zatem proszę o wyrozumiałość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 34008

Guest
Obrazek Ci się zepsuł. Jednak domyślam się ( z wątku z powitaniem), że chodzi o grafiki do avatarów i podpisów. Pochwalam, może kiedyś skorzystam :) Jak wpadnę na ciekawy pomysł.
 

DeletedUser810

Guest
Bardzo przepraszam, weszłam z innego adresu IP i racja - tylko ja widzę (czarodziejski komp :) ) Już poprawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A co w nim się zepsuło ? Jeżeli chodzi o treść to widać wszystko jasno i wyraźnie, jeżeli chodzi o białe tło - to było zamierzone. :)
Ja widzę tylko przedartą kartkę, zamiast obrazka w twoim pierwszym poście.
 

DeletedUser

Guest
Poprawione!
Po prostu było rozszerzenie .gif, więc zmieniłem na .png
 

PTR108

Wędrowiec
Ja się zgłaszam :)
coś elficko-elvenarowego z loginem PTR108 do tego forum, może być również z avatarem. Zdaję się całkowicie na Twój gust. Pozdrowienia :)
 

DeletedUser885

Guest
Siema,mogę prosić o sygnature? Coś mniej związanego z elfami,ale nawiązującego do naszej gry. Proszę aby sygnatura zawierała mój nick. W zasadzie więcej uwag nie mam.
 

DeletedUser885

Guest
Gram ludźmi, i fajnie by było gdyby sygnatura była mroczna.
 
Do góry