• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szybsze szkolenie wojska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3162
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3162

Guest
Co myślicie ,by szkolenie wojska było czasami przyspieszane tak jak przyspieszenie produkcji w manufakturach i warsztatach? Takie szkolenie przyspieszone o 3x byłoby super ( nawet szybsze ).Proszę o wypowiedzi.
 

DeletedUser3033

Guest
najszybsze szkolenie woja to nie szkolić ich wcale :)
brak problemu rozwiązuje wszystkie niejasności :)
 

DeletedUser2017

Guest
Surowce to jeszcze rozumiem jako bonus produkcji ale wojsko to możesz sobie kupić za diaksy na super okazji jaką czasami robi IG :D
 

DeletedUser1530

Guest
szybsze szkolenie wojska zapewnia rozbudowa koszar i innych budynków dających wojsko
poza tym tempo zależy również od rozmiaru szkolonej partii wojska. ja mam niemal 2x rozmiar oddziału bojowego i robi mi się to w niecałe 3,5 godziny.
 

DeletedUser3162

Guest
a ciekawe skąd weźmiesz młotki do takiej super produkcji...
młotki za czary:p
//
Surowce to jeszcze rozumiem jako bonus produkcji ale wojsko to możesz sobie kupić za diaksy na super okazji jaką czasami robi IG :D
wojsko za diaxy???? lepiej prowincje
//
szybsze szkolenie wojska zapewnia rozbudowa koszar i innych budynków dających wojsko
poza tym tempo zależy również od rozmiaru szkolonej partii wojska. ja mam niemal 2x rozmiar oddziału bojowego i robi mi się to w niecałe 3,5 godziny.
to wiem.....ale więcej wojska znaczy lepiej:))

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
To już bym wolał zaklęcie klonowania, że zbiór wojska zostaje podwojony. A bo czemu by nie?
Kikimora ma rację, młotków by zabrakło. Można Iglice Burzy rozbudować, zwiększają prędkość szkolenia w Koszarach.
 
Do góry