• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Tablica ogłoszeń bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser727
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz ?

  • Myślę, że ten pomysł pomoże bractwom

  • Myślę, że ten pomysł nie pomoże bractwom

  • Nie wiem co o tym myśleć

  • Nic o tym nie myślę


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser727

Guest
Był już taki temat, ale został zamknięty.
Proponuję utworzyć forum bractwa, ewentualnie tablicę ogłoszeń po "drugiej stronie czatu". Podobno jak się raz usunie masową wiadomość bractwa, to nawet jeśli nowych wiadomości było by tam 1000 to nie wróci ona do nas. Tablica ogłoszeń ma mniej więcej te same zasady co forum. Przy tablicy/forum efekt jest ten sam jaki by był przy zachowywaniu wiadomości? NIE! Tam tematy będą mogły usunąć tylko określone osoby :). Liczę na zaakceptowanie pomysłu i myślę, że wiele osób go poprze.
 

DeletedUser392

Guest
Jeśli chodzi o mnie, to pamiętam że było coś w planach menadżera miasta, czy jakoś tak...ale szkoda że o jest w koszu.
Forum za pewny by tu nie wypaliło, po za tym każde bractwo może sobie założyć własne na serwerach zewnętrznych.
Przydało by się coś właśnie na tablicę ogłoszeń, lub jakaś blokada usuwania tematów. Uważam że obecny charakter Listy wiadomości jest mega fatalnie rozwiązany. Albo mamy baaaardzo dużo tematów Bractwa + wiadomości PRV i strony się mnożą jak króliki. Usuniemy wiadomość...i jak to dostałem w info od ElvenarTeam: W przypadku usunięcia przez gracza wiadomości grupowej, nie będzie miał on już możliwości dalszego uczestniczenia w rozmowie w usuniętym wątku i nie jest to błąd. Usunięcie wątku jest równoznaczne z brakiem chęci kontynuowania w nim rozmowy. Jak zauważyłem, tak samo jest w przypadku wiadomości PRV. Jest to rozwiązanie do bani :p

Mogły by powstać dwie rzeczy: Tablica i Druga strona Bractwa.
Druga strona wewnętrzna widoczna tylko dla bractwa w której można by umieścić tylko informacje wyłącznie dla członków Bractwa. Była by to strona adekwatna do strony Edycji Profilu Bractwa. W pierwszej można by zaprezentować opis Bractwa, o tym z kim się kontaktować, czy rekrutacja jest otwarta...coś w ten deseń, a druga strona Profil tylko dla Bractwa. Można by tak wrzucić...np. kto ma co w produkcji, regulamin Bractwa, jakie Plany rozwojowe ma bractwo itp...coś tylko dla członków.
Tablica ogłoszeń była by b.dobrym pomysłem. Np. do handlu, do jakiś wewnętrz. projektów pomocy dla budowy Cudów i wrzucania PW, jakieś ankiety sobie przeprowadzać, wewnętrzne głosowania, wrzucania jakiś pomysłów, ogólnie tematów wewnętrznych Bractwa aby omawiać je na bieżąco i aby każdy był w temacie, tak by nawet jak usunie sobie wiadomość przypadkowo to mógł do niej wrócić. Np. Temat zakłada Założyciel, Arcymag i Mag oraz Ambasador. lub wedle uznania EvleTeam, i tylko "Rada Bractwa" że tak to ujmę mogło by usuwać takie tematy.

To by wiele kwestii i problemów rozwiązało. Nie sądzę aby to wprowadziło chaos, spamowanie, bałagan itp, bo było by to pod kontrolą tylko ludzi z uprawnieniami.

Tak bym to ja widział :cool:
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry