• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Team Elvenaru - zmiany i rekrutacja [Rekrutacja otwarta]

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie Elfy oraz Ludzie!
Wiemy jak wiele dobrego sami Gracze mogą wnieść do projektu poprzez swoje zaangażowanie, w związku z czym od zawsze zachęcamy naszych użytkowników do dołączania do ekip moderujących gry i fora. Jeśli więc Elvenar jest Twoją pasją i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do Zespołu, to ogłoszenie skierowane jest do Ciebie.

Poszukujemy odpowiedzialnych osób, które chcą dołączyć do Zespołu Elvenar przy moderacji gry!

Co oferujemy?

- Możliwość wspólnego rozwijania polskiej wersji Elvenar.
- Sposobność aktywnego wpływania na społeczność Użytkowników forum i gry.
- Możliwość udziału w podejmowaniu decyzji związanych z rozwojem projektu.
- Zdobycie cennego doświadczenia w supporcie.
- Okazja uczestnictwa w dorocznym spotkaniu Teamów InnoGames.
- Przynależność do zgranego zespołu.

Jakie warunki trzeba spełnić?
- Ukończone 18 lat.
- Doskonała znajomość języka polskiego oraz podstawowa znajomość języka angielskiego (rozumienie prostego tekstu pisanego).
- Gruntowna wiedza na temat gry Elvenar.
- Gotowość poświęcenia części swojego wolnego czasu dla dobra społeczności Graczy.
- Nieposzlakowana opinia na forum i przestrzeganie zasad gry oraz netykiety.
- Poczucie humoru i zainteresowanie grami online.
- Szeroko rozumiana, niespecjalistyczna wiedza w zakresie użytkowania Internetu i orientacja w zagadnieniach związanych z cyberprzestrzenią.
- Wysoki poziom kultury osobistej połączony z cierpliwością i umiejętnością trzymania nerwów na wodzy.

Jakimi dodatkowymi atutami można się wykazać?
- Znajomość języka angielskiego na poziomie wyższym niż podstawowy.
- Umiejętności w zakresie rozumienia kodu aplikacji internetowych.


Nie musisz mieć doświadczenia w moderowaniu forum czy gry, nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz :)
Jeżeli czujesz, że chcesz do nas dołączyć i spełniasz przedstawione wymagania, nie wahaj się zgłosić!

Przejdź do systemu wysyłania zgłoszeń i prześlij do nas swoją kandydaturę!

Pamiętaj, że współpraca z Zespołem Elvenar nie jest formą zatrudnienia. Wysyłając zgłoszenie wyrażasz też zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez InnoGames w zakresie niezbędnym dla celów ewentualnego nawiązania współpracy. Każdy nowy członek Zespołu traci też możliwość uczestnictwa w konkursach organizowanych przez Elvenar.

Zapoznamy się z Twoim zgłoszeniem i zdecydujemy czy jesteśmy zainteresowani współpracą. Jeżeli tak, odpowiemy na nie w ciągu dwóch tygodni.

Czekamy na Ciebie!
Elvenar Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Rekrutacja wciąż jest otwarta, więc czekamy na Wasze zgłoszenia! :)
 

DeletedUser626

Guest
Witamy w Teamie Elvenar nową osobę. :) @Falantir od dawna współpracuje z InnoGames i będzie nas wspierać swoim doświadczeniem z innych projektów. Głównym zadaniem Falantir będzie moderacja forum oraz pomoc w uzupełnianiu wiki.

Witamy serdecznie i cieszymy się niezmiernie z zawiązanej współpracy!
 

DeletedUser626

Guest
Tym razem nieco smutniej. Żegnamy Pawła (@Atrewian), który z dniem dzisiejszym kończy współpracę z zespołem Elvenar.

Dziękujemy za wsparcie i całą okazaną projektowi pomoc!
Do zobaczenia! :)
 

DeletedUser626

Guest
Witamy w Teamie Elvenar nowego stażystę. :) @artur87 będzie się szkolić na supportera.

Witamy serdecznie i gratuluję. Liczę na długą i owocną współpracę : )
 

DeletedUser626

Guest
Ty razem pożegnanie - Damiana (@DamYan ), który z dniem dzisiejszym kończy współpracę z zespołem Elvenar.

Dziękuję Damianowi za cały dotychczasowy wkład w rozwój projektu oraz życzę wszelkiej pomyślności!
 

DeletedUser626

Guest
Dziś żegnamy Kasię (@yavala ), która kończy współpracę z naszym Teamem, aby skupić się na innych obowiązkach.

Kasi bardzo dziękuję za całą wykonaną pracę oraz życzę powodzenia i wszelkiej pomyślności w przyszłych wyzwaniach!
 

DeletedUser626

Guest
Dużo zmian dziś. :)

Do Teamu zawitały @Anulla23 i @Silvrea , dziewczyny będą się szkoliły na moderatorki forum oraz będą mnie wspierać przy różnych zadaniach związanych z projektem. Witamy!

Żegna się za to z nami @Astari, po krótkiej acz bardzo przyjemnej i owocnej współpracy. Życzymy powodzenia i wszelkiej pomyślności!
 

DeletedUser626

Guest
Dziś @Silvrea i @bakuyai1 opuszczają naszą ekipę, aby skupić się na innych obowiązkach. Mam nadzieję, że ich ścieżki jeszcze kiedyś skrzyżują się z naszymi! Powodzenia!
 

DeletedUser626

Guest
Dziś pożegnanie - @Falantir, która z dniem dzisiejszym kończy współpracę z zespołem Elvenar.
Dziękuję jej za całą dotychczasową pomoc oraz życzę wszelkiej pomyślności!
 

DeletedUser626

Guest
Otwieramy rekrutację na moderatora skupionego na tłumaczeniu i edycji naszej wiki - zapraszamy do zespołu! :)
 

DeletedUser626

Guest
Żegnamy dziś Dominika (@Hajmdal), który po wielu latach współpracy z InnoGames musi poświęcić teraz swój czas innym obowiązkom.
Dominikowi bardzo dziękuję za wsparcie, wkład i zaangażowanie jakimi obdarzył nasz zespół i grę. Mam nadzieję, że nasza rozłąka jest tylko tymczasowa!
 

DeletedUser626

Guest
Żegnamy się dziś z @Kachele, po krótkiej acz bardzo przyjemnej współpracy. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy i życzymy Kasi wszystkiego dobrego!
 

DeletedUser626

Guest
Witamy dziś w Teamie Joannę (@visanna ), która będzie się szkoliła na supporterkę : )
Gratulujemy i witamy!
 

DeletedUser626

Guest
Dziś z Teamem żegna się @Kennedy - dziękujemy mu za dotychczasową pomoc i życzymy wszystkiego dobrego.
 

DeletedUser626

Guest
Ponownie pożegnanie - Radka (@MuShu22 ), który kończy swoją współpracę z zespołem Elvenar.
 
Status
Zamknięty.
Do góry