• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

TeamSpeak3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

artur87

Rycerz
To się zgadza, na razie w zasadzie w grze nie ma żadnej interakcji między graczami, natomiast mam nadzieję, że w niedługim czasie będzie. Wystarczy, że wprowadzą gildię i coś co można osiągnąć jedynie grupowo, współpracując. Wtedy ta gra będzie trzymała ludzi. No i z resztą pewnie jest takie założenie gry. Wystarczy trochę poczekać i tak się stanie. Ponoć już tego lata :)
 

DeletedUser9

Guest
I jak tu sie z PanemGry nie zgodzic....Co prawda to prawda. PVP samo w sobie moze dosyc szybko zaistniec, tylko ze pewnie bedzie to tak slabe PVP ze nie bedzie ani sensu ani ochoty w tym brac udzialu. Problem to kiedy powstanie PVP godne uwagi i poswiecania tego wlasnie czasu, bo obecnie wystarczy logowac nawet raz dziennie i wystarczy, nic wiecej poza zmiana produkcji tu nie trzyma, tylko niech ktos nie mowi o prowincjach, bo to tez....Sa tak ciekawe ze nie pamietam kiedy ostatnio manualnie walczylem, na becie oczywiscie, bo tu tylko 5 pierwszych walk na poczatku dla porownania statystyk....

artur tylko co jesli wprowadza gildie a nie wprowadza czatu? Albo forum gildyjnego? Dostaniemy marne "mass pw" i tyle w temacie, to juz lepiej niech naprawiaja bugi niz robia takie gildie bo to w dalszym ciagu tak jak i by ich nie bylo.
 

artur87

Rycerz
ulQuiorra, ja gram też w iną grę InnoGames i tam z tego co pamiętam najpierw gildie dawały tylko tyle, że handel w gildii był darmowy i w zasadzie nic poza tym. Było forum gildii, nie było czatu. Komunikacja polegała na "mass pw" i gra była ekscytująca, o wiele bardziej ekscytująca niż teraz gdzie jest o wiele więcej możliwości współdziałania. Tylko teraz myślę, że w tej grze najbardziej trzymają ludzie, a nie gra sama w sobie.

To, że w gildii np. funkcjonują bardzo dobrze odwiedziny i np. klikanie w budynki kulturowe zależy już tylko od ludzi tworzących gildię i tak samo wiele innych rzeczy. Bardzo dużo tworzą gracze dla gildii aby gildia funkcjonowała sprawnie itp.

Także wg mnie już będzie duży plus jak będzie można tworzyć gildie, będzie jakiś system komunikacji w gildii, jakieś forum gildii czy cokolwiek gdzie założyciel będzie mógł coś napisać, darmowy handel miedzygildijny, klikanie kulturowych budynkow w gildii i na początek to na prawdę itak dużo.

Teraz jeszcze w jakiś sposób interesujące jest drzewko badań, budowa miasta - to się kiedyś skończy, ale będzie co innego ....
 
Status
Zamknięty.
Do góry