• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Teleportacja koszar, terenów treningowych i obozu najemników

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Czy wy myślicie że bez zaciągnięcia opinii u źródła napisałbym coś takiego? Tak jak powiedziałem czar teleportacji nie działa na niektóre budynki bo takie było założenie, a nie tak jak przypuszczacie że jest to jakieś niedopatrzenie.
 

DeletedUser

Guest
@jarq dopisz "nie przejdzie TERAZ" bo inaczej zaraportuję to jako niezgodne z regulaminem (wprowadzanie w błąd) :)

Sięgnij do archiwum forum i popatrz co Drago pisała na temat schowków, mniej więcej "nie da się bo tak twórcy twierdzą itd" piszesz dokładnie to samo o teleportacji która "nie da się" była dwa lata temu, dlatego ja tego nie kupuję w świecie IT nie ma nie da się jest tylko kwestia chęci i kosztów z tym związanych

W wątkach pobocznych:
- tereny treningowe dużo zależy czym gramy jak elfami to są dużo bardziej opcjonalne (golemy/kanonierzy vs strateg orków) niż dla ludzi
- teleportacja nie jest za darmo, też trzeba poświęcic zasoby by ją zdobyć. Nie widzę powodu dla którego miałoby być rozróżnienie które budynki zachować a które nie (wyjątek powinien być tylko dla Ratusza jako budynku inicjującego miasto). Jak najbardziej antyki które kosztują krocie a czasem jedna decyzja twórców (tych od nie da się) powoduje że kilkanaście tysięcy PW może iść sie paść tutaj dwa przykłady, dawny precedens z latarnią a obecnie mam wątpliwości co do Wiru Magazynującego, dostajemy go po 10 etapach rasowych a daje ... powiększenie magazynu dla portalu. Tu zamiary zespołu powinny być jasne dalej będą rasy pytanie ile :) (1-2 ... 50?) bo może już teraz nasz zespół projektowy ma cudowną wizję która wszystko zmieni tutaj precedens z właśnie teleportacją
 

Lanariko

Szef kuchni
Czy wy myślicie że bez zaciągnięcia opinii u źródła napisałbym coś takiego? Tak jak powiedziałem czar teleportacji nie działa na niektóre budynki bo takie było założenie, a nie tak jak przypuszczacie że jest to jakieś niedopatrzenie.

propozycja została napisana we wtorek o godz 10:22
Ty odpisałeś że nie we wtorek o godzinie 18:36
Biorąc pod uwage ile zazwyczaj czekamy na odpowiedzi ze żróła... to juz sama nie wiem co mam sądzić...

i nie ma sensu zgłaszać takiego pomysłu. Po prostu ten pomysł i tak nie przejdzie.
wyraźnie piszesz ze nie ma sensu zgłaszac pomysłu, to co skonsultowałeś sie ze źródłem i zgłosiłeś im, że jest pomysł, a oni ci powiedzieli, ze nie ma sensu go zgłaszać?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dobrze skoro tak się domagacie to oficjalnie mówię że teraz nie ma na to szans aby takie coś przeszło.
 
Do góry