• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

TELEPORTACJA

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 1 9,1%
  • Nie

    Głosy: 9 81,8%
  • Mam inny pomysł

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11

tomasz23

Wędrowiec
możliwość tworzenia zaklęcia telportacji w akademii z kombinacji np. diamentów,królewskiej renowacji i schematów :)
 

BlossomValvi

Łucznik
Hej,

Brakuje anonimowej ankiety:

Dodaj albo pomysł będzie z automatu usunięty


Co do samego pomysłu - bez sensu, dużo szybciej i taniej zdobywasz teleportację w iglicy niż np schematy wiec to nie w ta stronę a do tego jeszcze chcesz wymiksować renowacje i diamenty - zwłaszcza ze teleporty nie są aż tak cenne, gdzie ja pomimo obszernego korzystania w PB to i tak nie narzekam na ich brak

Fabularnie tez to się kupy nie trzyma bo schematy i renowacja służą ewoluowaniu budynków a nie ich przenoszeniu

Natomiast jeśli kosztem by były fragmenty czarów i katalizatory w dużych ilościach … albo w końcu niech będą te relikty obiecane w aktualizacji 1.128 :)
 

Rycerski

Wędrowiec
A ja uważam że powinno być raczej jak na foe że można budynki tymczasowo schować by zrobić przebudowę bez żadnego problemu.
Nie ma potrzeby chowania ich w inwentarzu, ale skoro już jest opcja chowania w inwentarzu za pomocą teleportacji, to niech będzie to dość niedostępne tak jak jest teraz. Co innego opcja przebudowy, która bardzo by się przydała.
 

xEasyRiderx

Rycerz
A ja uważam że powinno być raczej jak na foe że można budynki tymczasowo schować by zrobić przebudowę bez żadnego problemu.
Nie ma potrzeby chowania ich w inwentarzu, ale skoro już jest opcja chowania w inwentarzu za pomocą teleportacji, to niech będzie to dość niedostępne tak jak jest teraz. Co innego opcja przebudowy, która bardzo by się przydała.
A na apce to tego nie masz ?
Zresztą już za dużo IG kopiuje z FoE a to przecież Elvenar niby ta sama firma gra podobna ale jednak inna ;)
Tylko o czym tutaj dyskutować jak pisał wcześniej @BlossomValvi brak ankiety czy pomysł z automatu do kosza :(
 

BlossomValvi

Łucznik
A ja uważam że powinno być raczej jak na foe że można budynki tymczasowo schować by zrobić przebudowę bez żadnego problemu.
Nie ma potrzeby chowania ich w inwentarzu, ale skoro już jest opcja chowania w inwentarzu za pomocą teleportacji, to niech będzie to dość niedostępne tak jak jest teraz. Co innego opcja przebudowy, która bardzo by się przydała.
Absolutnie się z tym nie zgadzam, już nawet teleportacja to dla mnie o krok za daleko. Argument bardzo prosty cała ta gra polega na planowaniu i właśnie zmiana kształtu budynku to była główna przeszkadzajka (jak duszki w pac-manie, bez nich gra traci sens) i powód dokładnego planowania a teraz jest łatwizna przez pare błędów wpuściłeś się w kanał? No to cyk teleport i po problemie

FOE to inna gra z innym celem, jak już kopiujemy to niech skopiują pole taktyczne i system walk a’la z HoMM III bardziej to się przyda
 

Lanariko

Szef kuchni
A może byśmy w końcu zaakceptowali fakt, ze NIE GRAMY W FOE.
Zgadzam się z @BlossomValvi w tym, że ta gra polega na planowaniu.
Chodzi o to, żeby wysilić trochę szare komórki.
Już i tak mamy za dużo ułatwień wszędzie - w ewentach, w przygodach, w turniejach, w miastach.
I tylko co kawałek nowe "pomysły" jakby tu ułatwić grę.
 
Do góry