• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To już ostatni z naszych urodzinowych konkursów!

alice1352

Wędrowiec
Długo bym wymieniała gry, w które grałam. Do tej pory dostaje e-maile: ''Alice dlaczego nas opuściłaś'' ‘’Alice, wróć do nas'' ’’Alice, mamy dla Ciebie pakiet powitalny''... odpowiedz jest prosta: 5 lat temu przeniosłam się do świata Elvenaru i w nim pozostanę!
Fantastyczny (w pełni tego słowa znaczeniu)- bajkowy świat Elvenaru- jak go nie kochać?! Nie da się!!! ♥
@jakub357 do Tolkienowskiego dodam Lewisowski klimacik :)
Buduje swoje miasto, nikt mi go nie niszczy i nie grabi! Jak ktoś mnie odwiedzi to z poradą albo podziwem.
Tutaj poznałam wspaniałych ludzi, na których zawsze mogę polegać, z którymi mogę milczeć lub gadać do świtu, płakać ze wzruszenia lub śmiechu, po prostu ''konie kraść''-> Dziesięć Skrzyń na czele z @Nusion , która jest dla mnie jak moja upragniona siostra ♥
Do tego wszystkiego forum, które jest skarbnicą wiedzy :)


To chyba wystarczające uzasadnienie dlaczego tu jestem :)
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Gra po kilku latach klikania... stała się już "nałogiem"... kolejne rasy, kolejne wyzwania, mniej lub bardziej udane wydarzenia, eventy... choć śmieszne wirtualne więzi... ale czasami ważne jest co u kogo w bractwie słychać... luźne rozmowy... - jak i poruszanie poważnych tematów na czacie... grając w to człowiek nigdy nie jest pozostawiony sam sobie... W moim przypadku dochodzi przekleństwo bycia Arcy... świadomość że w ekipie bawią się jeszcze 24 inne osoby... i nie można ot tak komuś zepsuć gry / zabawy... Gra uczy logicznego myślenia, planowania przestrzennego jak i czystej matematyki... wyciskanie z każdego poletka korzyści dla swojego miasta... niski poziom "agresji" w grze , możliwość odstawienia na kilka / kilkanaście dni bez większych strat także ma znaczenie... Ogólnie gra ma więcej zalet jak wad ;) . Pozdrawiam M78.
 

Magyrna

Zwiadowca
Dlaczego lubię ta grę? Jest to pierwsza gra tego typu w której mam pewność, że nikt mi nie okradnie ani nie splądruje miasta gdy mnie w nim nie ma. Fakt, że rywalizacja grupowa polega na współpracy zaś indywidualnie wygrywa ten, kto lepiej planuje jest super! Rankingi... No są, ale nie stanowią sensu gry :) Dodatkowo grafika, fabuła... I to że każde miasto jest inne i nie ma jednej najlepszej odpowiedzi na wszystko czynią grę wyjątkową :)
 

Serengeti

Szef kuchni
Najbardziej lubię ciągłe rozkminki, przestawianie miasta, planowanie zakupów, to że nic nie jest pewne raz na zawsze i że sprawdzają się różne scenariusze i różne style gry.
Nieustająco zachwycam się grafiką i animacją, historiami zaszytymi w eventach, baśniowym klimatem.
A ten najważniejszy powód, dla którego nie chcę zamienić tej gry na inną to to, że świat Elvenaru wspiera współpracę między graczami, wzajemną pomoc i życzliwość, z drobnym elementem rywalizacji fair play, która tylko dodaje smaku.
 

Thassien

Wędrowiec
Elvenar stanowi świetną odskocznię od codzienności. Jak pisali przedmówcy – bardzo mocnym atutem jest grafika. Lubię też zmiany i pokonywanie przeszkód;) Ogromną frajdę sprawia mi każda przebudowa miasta – niczym układanie puzzli;) To również miejsce, gdzie można poznać świetnych ludzi – czasem trochę milczących, czasem rozgadanych, grających półgębkiem albo idących na całość, podążających własną elvenarową ścieżką, dzielących się wątpliwościami i wiedzą, zawsze pomocnych.

Aha, i turnieje też lubię;)
 

Koval92

Kapłan
Chciałem zawsze pograć w coś przeglądarkowego dłużej niż 2 tygodnie. W Elvenar zacząłem grać, gdy startował Feniksowy event w 2018 roku (z zestawem) i gram do tej pory. Minęły już 3 lata i 3 miesiące. Uwielbiam klimat tej gry, iglicę, system turniejów, brak napadania graczy na siebie (co bywa irytujące w innych grach), aktywną społeczność na forum, super historię gościnnych ras. Klimat i styl artystyczny tej gry jest wyjątkowy na tle innych gier. Każdy budynek ewolucyjny, zestaw itd jest jak kartka z kalendarza, czasem pamiętam, co działo się w moim życiu w trakcie tamtego eventu i wspominam ;)
 

Wojtek90

Zwiadowca
Do gry namówiła mnie koleżanka (@Pysiek87 – tak to przez Ciebie :D ), to było rok temu, końcówka maja, piątek około godziny 16:00, jak siadłem do komputera tak już odejść nie mogłem ;) Oprócz grafiki przyjemnej dla oka, bardzo zaciekawiła mnie logistyka gry, gdzie nie możesz sobie stawiać co chcesz, tylko musisz wybierać i optymalizować, ponieważ miejsce jest ograniczone. Zafascynowały mnie też wszelkiego rodzaju wyliczenia, wykresy i rozkminy turniejowe graczy z forum polskiego i zagranicznych – gdzie początkowo wydawało mi się: „kurczę to tylko gra, po co tu tak filozofować”, ale później zrozumiałem, że jest to wciągające i pociągające jeżeli chce się konkurować z najlepszymi i być najlepszy ;) 4 lipca 2020 mija równy rok od mojego pierwszego turnieju w którym zrobiłem 624pkt, teraz robię wyniki 4-cyfrowe, a niedługo liczę że będę w samej topce - i to lubię w tej grze, zdrową konkurencje, bo jeżeli ktoś osiąga dobry wynik – to każdy (albo przynajmniej większość) gratuluje wyniku a nie obraża się i złości.
Można by pisać jeszcze wiele innych zalet ale nic się nie umywa do najważniejszej rzeczy w tej grze – czyli ludzi, którzy w nią grają. Gdy zostałem przyjęty do Dziesiątej Skrzyni na S2, dostałem na wejście tyle ciepła, czułości i sympatii od zupełnie obcych ludzi, że aż chce się być częścią tej społeczności :)
Największą wartością Elvenar są ludzie, bez nich ta gra to byłyby tylko puste piksele.
 

Illu

Wędrowiec
Siądźcie dzieci dookoła,
posłuchajcie opowieści,
co Wam dziś o Elvenarze
z przyjemnością chcę obwieścić.

Gdy trafiłem tu rok temu,
nie wiedziałem co jest grane,
ale po upływie czasu
w końcu wszystko zrozumiałem.

I po pierwsze gra jest piękna,
wprost urzeka swym urokiem,
miło zasiąść do rozgrywki
gdy masz ekran z tym widokiem.

W tym baśniowym Elvenarze
jest świat wróżek, orków, smoków,
czarowników, krasnoludów,
oraz kilku innych ludów.

I choć czasem nerwy biorą,
jak na rozbudowę czekasz,
to i tak jest satysfakcja
kiedy w końcu się doczekasz.

Wspomnieć by też wypadało
ludzi których tu poznałem,
co na pomoc mogłem liczyć
i z którymi się skumałem.

I tak wsiąkłem w ten Elvenar
siedzę tutaj już rok z hakiem,
no i teraz już zostanę,
bo uwielbiam granie takie.
 

visanna

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Z wielką przyjemnością czytaliśmy wasze wypowiedzi.
Cieszymy się, że Elvenar jest dla Was ważny i że lubicie spędzać czas w naszej grze.
Mam nadzieję, że za rok spotkamy się aby świętować kolejne urodziny!


laur.png

A oto nasi zwycięzcy!
Nagrody po 200 diamentów każda otrzymują:

@Proqrator
@MDS Krakow
@asiarej
@wilow12
@jakub357
@Slimaczek85i
@Aslana
@Miroslaw78
@Magyrna
@Koval92

Gratuluję wygranym i dziękuję za miłą zabawę wszystkim biorącym udział.

Diamenty zostaną Wam dostarczone w ciągu 3 dni.
 
Do góry