• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Trochę nieśmiało, jednakże witam wszystkich.

  • Rozpoczynający wątek Anae
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Szczerze pisząc, nie wiem od czego powinnam zacząć, tak więc, raz jeszcze witam wszystkich.
Zwę się Ania, od jakiegoś czasu zaliczam się do osób pełnoletnich. Niestety tylko na papierkach, czy dowodzie, bo wcale nie czuję się na te 18+. Prędzej w drugą stronę.

Nie byłam zbytnio przekonana do owej gry, ponieważ nigdy w takie rzeczy się nie zagłębiałam. Co jest raczej niecodzienne, zważywszy na to, iż większość osób w moim wieku 'gra' w cokolwiek.
Ku mojemu zdziwieniu, całkiem przyjemnie się w to klika, mimo iż dopiero zaczynam.

Cóż... Wypada coś jeszcze o sobie napisać.
Z reguły jestem osobą miłą, czasami aż za bardzo. Mam tendencje do rozpisywania się, za co z góry przepraszam.
Interesuję się... Będzie ciężko, gdyż często się to zmienia, jednak jako, iż próbowałam sił w plastycznej szkole, można stwierdzić, że poniekąd sztuka mnie intryguje. W szczególności grafika komputerowa, ale czy dobrze mi to idzie? Nie mam pojęcia.
W wolnych chwilach potrafię się całkowicie wyłączyć, przy rytmach nieco cięższych. Najczęściej jest to metal w połączeniu z symfoniką, czy gotykiem. A skoro już napomknęłam ten temat, czy to, iż lubię gotyk we wszelakich odmianach, również można zaliczyć jako zainteresowanie?
Co jeszcze? Raczej nie będzie to jakimś zaskoczeniem, jeżeli napiszę, że jestem maniaczką zwierząt. Najbardziej kocham jednak psy, dodam również, że Amstaffy oraz inne 'groźne' rasy są moimi ulubieńcami.
Jako taki dodatek do końca, interesuję się (chociaż to może wyolbrzymione słowo) Japonią i japońską animacją, czy komiksami, czyli fachowo określając, jestem Otaku, ale to mniej ważne, więc się wstrzymam od dalszego rozpisywania na ten temat, chociaż przez głowę przemknęła mi kiedyś myśl o zostaniu mangaką, ale raczej nie w tym życiu...

Za dużo tego wyszło... A starałam się ograniczać męczenie innych tymi bzdurami...
Dodatkowo ta godzina... :'<

Cóż, w każdym bądź razie, miło mi.
 

DeletedUser363

Guest
No dzień dobry!

Ach, dobrze ułożone amstaffy to takie kochane misiaczki. :D Dosłownie jak niedźwiedzie - duże, nabite, trochę roztrzepane i rozkoszne, ale jak się wkurzy (lub rękę na "właściciela" podniesie) to w try miga rozszarpią. :p Kumpla psiak to jak kot był dosłownie - ładował się na kolana i głaskania chciał. :D Ale jak ktoś nieznajomy spróbował na spacerze wykonać gwałtowny ruch to tylko szybka reakcja psa w miejscu zatrzymywała - na całe szczęście na wszystkie wydane komendy reagował i był w pełni posłuszny. :p
 

DeletedUser

Guest
Cześć.
Masz plusa za Japonię :D
Miło, że jednak przekonałaś się do zagrania w Elvenar :)
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję. Zastanawiałam się, czy może to pominąć, ale widzę, że dobrze, iż to zostawiłam. :')
W większości są tu tacy mili gracze, więc przeszła mi myśl, czemu by nie spróbować?
Tak szczerze, to jeszcze nie za bardzo wiem, o co biega, jednakże mam nadzieję, że w razie jakichś drobnych problemów, będę mogła liczyć na pomocną dłoń (czy raczej wiadomość) w tym wypadku...
 

DeletedUser

Guest
Tak szczerze, to jeszcze nie za bardzo wiem, o co biega, jednakże mam nadzieję, że w razie jakichś drobnych problemów, będę mogła liczyć na pomocną dłoń (czy raczej wiadomość) w tym wypadku...
Oczywiście, że tak :)
 
Do góry