• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Trudność prowincji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4299
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4299

Guest
Witam,
od czego zależy trudność prowincji? Na razie mam wszystkie wokół jako "bardzo trudne" (na czerwono). Od czego to zależy? Koniec rozdziału wpływa na czas zwiadu, OK. Ale jak zmniejszyć trudność? Oczywiście najlepiej na "łatwe" (zielone):)
 

DeletedUser2262

Guest
Witaj @MagicIrbis
Zmniejszenie trudności wcale nie jest lepsze ale to o tym na końcu.

W skrócie odpowiem na Twoje pytania:
1. Wraz ze zwiększaniem obszaru zbadanych prowincji, zwiększa się trudność kolejnych prowincji do podboju
2. Aby zmniejszyć poziom trudności przeprowadza się badanie na powiększenie oddziału*

* powiększenie oddziału skutkuje odwrotnie - "zwiększeniem trudności"** walk w cotygodniowych turniejach
** zwiększenie trudności polega na tym że zwiększony oddział w prowincji turniejowej skutkuje tym że produkujesz (wciąż taką samą ilość jednostek wojska, ale) mniejszą ilość oddziałów (bo na jeden oddział przypada więcej jednostek wojska), przez to co tydzień zdobędziesz mniej nagród (które w obecnym systemie gry są niezbędne to szybkiego rozwoju miasta)

Podsumowując - na dłuższą metę w grze lepiej pozostać przy trudnych prowincjach na mapie, żeby mieć więcej oddziałów wojska do walki w turniejach.

PS Jakbyś potrzebował rozwinięcia tematu pisz na PW albo zadawaj pytanka w tym wątku ;)
Pozdrawiam
M.G.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4299

Guest
Bardzo dziękuję za odpowiedź:) Założyłem drugie konto i tam próbuję stworzyć miasteczko skoncentrowane na turniejach i przygodach. W związku z tym te powiększenia oddziału, które mogłem ominąć, omijałem, bo jak czytałem na forum, powoduje to również to, że oddziały przeciwnika wzrastają. Teraz rozbudowuję zbrojownię i generalnie idę w kierunku "wojsko":). Dzięki wielkie za pomoc.
 
Do góry