• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

trudnośc turniejów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1506
  • Data rozpoczęcia

Najłatwieszy turniej to?

  • marmur

    Głosy: 1 9,1%
  • stal

    Głosy: 2 18,2%
  • drewno

    Głosy: 2 18,2%
  • kryształ

    Głosy: 1 9,1%
  • zwoje

    Głosy: 1 9,1%
  • jedwab

    Głosy: 3 27,3%
  • eliksyr

    Głosy: 0 0,0%
  • magiczny pył

    Głosy: 0 0,0%
  • klejnoty

    Głosy: 0 0,0%
  • wszytkie łatwe

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser1506

Guest
Jaki uważasz za najłatwiejszy turniej, do robienia wojskiem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
dla mnie wszystkie są jednakowe nom prawie
z racji tego że mam bonus na marmur, kryształy i klejnoty skupiam się na turniejach zwojów i pyłu :)
 

DeletedUser

Guest
Z moich obserwacji i materiałów jakie czytałem najłatwiejsze turnieje do walki wojskiem to :
1) dla ludzi te , które preferują kapłanów jako jednostki pierwszego wyboru : marmur , klejnoty
2) dla elfów turnieje gdzie golem jest jednostką pierwszego wyboru : eliksiry i drewno

Za turniej , który jest stosunkowo łatwy dla obu ras uchodzi stal (sporo rekordów pada na stali) ze względu na dość szybki dostęp do iglic (a co za tym idzie najczęściej wysoki poziom na późniejszych rozdziałach) - bonus do lekkich strzelających. Dodatkowo można wykorzystywać 5-dniowe budynki : oświecony strzelec i ten z bonusem do magicznych (dla ludzi , gdzie stosunkowo często kapłani wypadają lepiej od kuszników, kiedy przeciwnik ma większość ciężkich - ale to zależy w dużym stopniu od poziomu iglic i opactwa)

Najtrudniejsze to zwoje , potem pył - preferowane jednostki lekkie walczące wręcz (pieski, lekkie z koszar) , gdzie straty są najwyższe, a przeciwnicy to w dużej części jednostki magiczne.
Plus bardzo późno dostajemy cud z bonusem do lekkich (koniec żywiołaków)

Z pozostałych kryształy nie są trudne, trochę łatwiejsze dla ludzi , jedwab średni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Shadows Dragon, w pytaniu stoi jak byk: "do robienia wojskiem" ;)

A odpowiadajac na pytanie, to zalezy, czy chodzi o sama latwosc doboru
oddzialow, czy o osiaganie jak najwyzszych wynikow za pomoca danej
ilosci wojska, a to roznica ;)
Jesli chodzi o latwosc doboru oddzialow, najlatwiejszy jest dla mnie jedwab.
Jesli chodzi o osiaganie w miare przyzwoitych wynikow, najlatwiejsze
sa dla mnie marmur i stal.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm czepiasz się ale nie widzisz że ja też walczę wojem w turniejach
tylko mam ograniczone możliwości o_O
druga sprawa to na to fakt że walczę jednakowym zestawem woja w każdym turnieju ;)
 
Do góry