• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Turniej - aplikacja zmienia rodzaj wystawionego przeze mnie wojska

Charlene

Szef kuchni
Dzisiaj zaobserwowałam błąd o którym mówili poprzednicy! Apka zmieniła zupełnie wojsko przeciwnika a także moje !! Co ciekawe właściwa walka pokazała się 2 prowincje dalej z wojskiem, które wcześniej wystawiłam. Czemu nikt nic z tym nie robi?! Ten błąd trzeba by było nagrać, bo to się strasznie szybko dzieje i screeny nic nie dadzą.
 

Charlene

Szef kuchni

Udało mi się uchwycić ten błąd podczas 2*. Przy 1* pojawił 2 a może nawet 3 razy.
W prowincji 20 spójrzcie na jednostki przeciwnika oraz na wielkość oddziału. Została pokazana walka, która miała miejsce w 19 prowincji- te same jednostki przeciwnika oraz wielkość oddziału z poprzedniej walki! To teraz pytanie z jakimi stratami wygrałam walkę w 20 prowincji?! Czy z takimi samymi, jakie miały miejsce w 19, czy jednak straty były większe/mniejsze bo w ,,tle" rozgrywała się prawdziwa walka a mi pokazało wynik z poprzedniej walki? Było to zgłoszone już w październiku i do tej pory nikt nic z tym nie zrobił, bo rzekomo programiści nie mogą tego odtworzyć. Teraz widać czarno na białym i nikt już nie powie, że gracze mają urojenia.
 
Do góry