• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Turniej - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser80
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
Ilość punktów za top 100 w turnieju powala.
Gdyby nie to, że to prawda pomyślałbym że to żart.
Jak dla mnie do poprawki.
 

Romi1

Zwiadowca
Totalna porażka... jestem średnim graczem ale po zakończeniu turnieju na 9 odkrytych prowincji i będąc najlepszym w 5... otrzymałem nagrodę... 7 ( słownie siedem ) kryształów :( Oczywiście w trakcie turnieju otrzymywałem bonusy, ale gdybym robił prowincje nie turniejowe wyszedł bym na tym o niebo lepiej.... dodam, że turniej wyczyścił mi wojo i większość magazynów. Uważam go za totalną porażkę... jeżeli ktoś ma inne przemyślenia, to zapraszam do dyskusji. :/
 

DeletedUser

Guest
I właśnie o to chodziło twórcom. Wyczyścić graczy z czego się da. To nie były moje relikty więc niemal kompletnie zlałem sprawę. Grałem tylko w 4 prowincjach, więc straty miałem niewielkie. I innym też tak radzę. Same nagrody nie są rewelacyjne, system ich przyznawania nieznany oraz watpliwa jest ich sprawiedliwość dla części.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Jestem graczem handlujacym wiec nie widze zadnych plusow turnieju.Na powitanie musialabym stracic w badaniach 40 PW apotem zeby je znowu odzyskac to nawet nie mysle ile surowcow by mi poszlo:) za watpliwe jak czytam wyzej nagrody. Poczekam na ulepszenie,chyba ze nas zmusza tak jak z Akademia.
 

DeletedUser48

Guest
Wbrew temu co piszecie powyżej, byłem zadowolony z turnieju, mnie najwięcej chodziło o PW a nagrody jakie były takie były, już nie wspomnę o satysfakcji z walk.
thek jesteś przecież rozsądnym graczem i powiedz mi czy Ty zawsze tylko musisz narzekać? Cieszmy się tym co mamy a mnie jak gra przestanie absorbować, to po prostu z niej zniknę howgh.
 

DeletedUser

Guest
Ja powalczyłem trochę w turniejach i stwierdziłem że szkoda:
1.Armii
2.Surowców
3.Czasu
4.PW
Turnieje na niepotrzebne relikty to jakaś kpina,już nie wspomnę o braku sasiadów.
Popatrzyłem na ranking i zgadnijcie kto zgarnaał nagrody??
Osoby z duża ilością diamentów:)
BRAWO WY:)
 

Deleted User - 34008

Guest
@Lord Kacper31 a czego się spodziewałeś, skoro można było skracać czas za diamenty ?
Trochę powalczyłem i nawet trochę ponegocjowałem, ale tylko dlatego że kryształy to mój bonus. Jak będą inne relikty to powalczę tylko tyle, ile będzie walk niezbyt materiało/wojsko- chłonnych. Dla fanu bardziej niż dla wyniku. Chociaż muszę przyznać że runy są dość kuszącą nagrodą.
A co do graczy stawiających na produkcję/ handel, to w ogóle w całej grze są na gorszej pozycji niż walczący, pomimo że gra jest szeroko reklamowana jako dająca wybór. Wiem ze się powtarzam, ale jak nie będziemy kładli na to nacisku, to nic się nie zmieni. Pomimo że zdaję sobie sprawę, ze zmiana tej sytuacji jest niezmiernie trudna.
 

DeletedUser878

Guest
Jestem graczem handlujacym wiec nie widze zadnych plusow turnieju.Na powitanie musialabym stracic w badaniach 40 PW apotem zeby je znowu odzyskac to nawet nie mysle ile surowcow by mi poszlo:) za watpliwe jak czytam wyzej nagrody. Poczekam na ulepszenie,chyba ze nas zmusza tak jak z Akademia.
Jeżeli nas zmuszą, to stracą kolejnych graczy. Ja wtedy na pewno odejdę, nie kończąc żadnej ery.
 

DeletedUser

Guest
@chudya Gdyby nagrody (także za zdobycie w prowincji gwiazdki) były choć trochę przewidywalne, to jakiś tego byłby sens. Ale jeśli za przypuśćmy tę samą gwiazdkę (przypuśćmy trzecią) mam w jednej prowincji 4PW, w innej 2PW, a w jeszcze innej wcale, przy czym najwięcej zdobywam za najbliższą mi do miasta, a nie za najdalszą, to ja nie widzę sensu gry w turnieju, jeśli nie są to moje relikty bonusowe :)

Co do narzekania to zauważ, że z reguły staram się umotywować swoją decyzję dlaczego określone rozwiązanie uważam za złe, albo dlaczego mi się nie podoba. Dość często także podsuwam konkretne rozwiązania danego problemu, więc to nie jest tak, że moja krytyka nie ma podstaw i jest marudzeniem dla marudzenia. Zobacz z jak wieloma problemami ta gra boryka się od miesięcy. Uważasz, że położenie po sobie uszu i przystanie na taki stan rzeczy to nasz obowiązek? Niestety wiele rzeczy wprowadza się metodą "na siłę" lub bez zastanowienia nad konsekwencjami. To jest duża bolączka tej gry.

Gdy zaś mowa o znikaniu, to mi już tylko 7 techów zostało do odejścia z tej gry. Nie ma sensu się kopać z twórcami gry. Oni robią swoje, ja podpowiadam swoje. Kto na tym lepiej wyjdzie okaże się z czasem.

A co do graczy stawiających na produkcję/ handel, to w ogóle w całej grze są na gorszej pozycji niż walczący, pomimo że gra jest szeroko reklamowana jako dająca wybór.
I to także jest bolączka gry. Gra jest czym innym niż w reklamach. Dawno już odpłynęła w stronę "nie wiadomo czego". W takiej sytuacji trudno określić jak się będzie rozwijać. Za to mocno widać, że mimo niezadowolenia wielu graczy z aktualnego stanu, gra bazuje na - kompletnie skopanej decyzjami - funkcjonalności sąsiedztwa, która nie jest łatana od miesięcy, a której usterki już w fazie Closed bety ludzie wypominali.

Dla mnie osobiście takie podejście do problemu jest po prostu karygodne i gdybym był osobą nadzorującą, to po 2-3 miesiącach manager by po prostu karę dostał i poleciałbym mu po pensji. To jest PODSTAWOWA funkcjonalność, na które bazuje wiele aspektów tej gry. Można poczekać 2-3 miesiące, ale nie rok! A ten problem za moment będzie mieć 1.5 roku jak wisi i gracze nie widzą żadnej poprawy. Uważasz @chudya , że to jest ok wobec nich? Niech mają choć odrobinę cywilnej odwagi by powiedzieć: "Skopaliśmy po całości. Sąsiedztwo leży. Wymuszanie Akademii Magii było głupotą. Ze słabością Cudów też przegięliśmy." bo jak to powiedział jeden ojczulek: "Nie nazywajmy szamba perfumerią" ;)
 

kasiaczb

Zwiadowca
@chudya Gdyby nagrody (także za zdobycie w prowincji gwiazdki) były choć trochę przewidywalne, to jakiś tego byłby sens. Ale jeśli za przypuśćmy tę samą gwiazdkę (przypuśćmy trzecią) mam w jednej prowincji 4PW, w innej 2PW, a w jeszcze innej wcale, przy czym najwięcej zdobywam za najbliższą mi do miasta, a nie za najdalszą, to ja nie widzę sensu gry w turnieju, jeśli nie są to moje relikty bonusowe :)

Co do narzekania to zauważ, że z reguły staram się umotywować swoją decyzję dlaczego określone rozwiązanie uważam za złe, albo dlaczego mi się nie podoba. Dość często także podsuwam konkretne rozwiązania danego problemu, więc to nie jest tak, że moja krytyka nie ma podstaw i jest marudzeniem dla marudzenia. Zobacz z jak wieloma problemami ta gra boryka się od miesięcy. Uważasz, że położenie po sobie uszu i przystanie na taki stan rzeczy to nasz obowiązek? Niestety wiele rzeczy wprowadza się metodą "na siłę" lub bez zastanowienia nad konsekwencjami. To jest duża bolączka tej gry.

Gdy zaś mowa o znikaniu, to mi już tylko 7 techów zostało do odejścia z tej gry. Nie ma sensu się kopać z twórcami gry. Oni robią swoje, ja podpowiadam swoje. Kto na tym lepiej wyjdzie okaże się z czasem.

I to także jest bolączka gry. Gra jest czym innym niż w reklamach. Dawno już odpłynęła w stronę "nie wiadomo czego". W takiej sytuacji trudno określić jak się będzie rozwijać. Za to mocno widać, że mimo niezadowolenia wielu graczy z aktualnego stanu, gra bazuje na - kompletnie skopanej decyzjami - funkcjonalności sąsiedztwa, która nie jest łatana od miesięcy, a której usterki już w fazie Closed bety ludzie wypominali.

Dla mnie osobiście takie podejście do problemu jest po prostu karygodne i gdybym był osobą nadzorującą, to po 2-3 miesiącach manager by po prostu karę dostał i poleciałbym mu po pensji. To jest PODSTAWOWA funkcjonalność, na które bazuje wiele aspektów tej gry. Można poczekać 2-3 miesiące, ale nie rok! A ten problem za moment będzie mieć 1.5 roku jak wisi i gracze nie widzą żadnej poprawy. Uważasz @chudya , że to jest ok wobec nich? Niech mają choć odrobinę cywilnej odwagi by powiedzieć: "Skopaliśmy po całości. Sąsiedztwo leży. Wymuszanie Akademii Magii było głupotą. Ze słabością Cudów też przegięliśmy." bo jak to powiedział jeden ojczulek: "Nie nazywajmy szamba perfumerią" ;)
Nic dodać nic ująć:))
 

DeletedUser

Guest
Thek zgadzam się z tobą,jestem gotów podpisać się wszystkimi ręcami i nawet nogami jakby ktoś stworzył petycję z żądaniami co usprawnić w grze.
Nawet u mnie w pracy zebraliśmy się z chłopakami i powiedzieliśmy dość wymysłom o kant d..rozbić(był taki sam beton jak w Team Elvenar)i wygraliśmy sprawę.
W naszej grze widzę że wogóle nikt nie czyta co kto ma do powiedzenia.Jak za Bieruta w czasach PRL.Niby chcieli głosowania a wyszło że nas zniewolili na przeszło 50 lat:/
 

kasiaczb

Zwiadowca
Thek zgadzam się z tobą,jestem gotów podpisać się wszystkimi ręcami i nawet nogami jakby ktoś stworzył petycję z żądaniami co usprawnić w grze.
Nawet u mnie w pracy zebraliśmy się z chłopakami i powiedzieliśmy dość wymysłom o kant d..rozbić(był taki sam beton jak w Team Elvenar)i wygraliśmy sprawę.
W naszej grze widzę że wogóle nikt nie czyta co kto ma do powiedzenia.Jak za Bieruta w czasach PRL.Niby chcieli głosowania a wyszło że nas zniewolili na przeszło 50 lat:/
To jak będzie petycja to ja też się podpisuję:)) Coś się powinno poprawić zarówno dla graczy walczących jak i tych co tylko handlują,inaczej ludziska będą odchodzić z gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry