• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Turniej Eliksirow - dyskusja

Koval92

Kapłan
Chciałbym serdecznie podziękować mojemu bractwu Apokalipsa za niesamowitą zabawę podczas turnieju eliksirów, który właśnie dobiegł końca.
Miło mi poinformować, iż zostały ustanowione:

Ogólny turniejowy rekord serwera PL3 Felyndral
Rekord serwerów polskich na turniejach eliksirów:elixir:

Udało nam się uzyskać ostateczny wynik 323 596 punktów!

Jednocześnie staliśmy się pierwszym bractwem na Felyndralu, które przekroczyło zarówno barierę ćwierć miliona, jak i 300 tysięcy punktów w trakcie jednego turnieju.

Po tym turnieju już nikt z nas nie spojrzy na Żaby tak samo :p

1589659722726.png
 
Ostatnia edycja:
Serdecznie gratuluje rekordu, to naprawde kosmiczny wynik :)
Zabawa przy takich akcjach zawsze jest przednia, pewnie sporo ludkow (jak nie wiekszosc) zrobila tez przy okazji swoje zyciowki.

Przy okazji skladania gratulacji Apokalipsie za ich piekny rekord, chcialbym tez pogralulowac koledze @adviser z bractwa AMATORZY, ktory w tym samym turnieju ustanowil indywidualny turniejowy rekord Felyndral i PL, jemu tez naleza sie brawa :) Takze mozna powiedziec, ze na Felyndral ten turniej chyba pod kazdym wzgledem byl rekordowy :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Chciałbym serdecznie podziękować mojemu bractwu Apokalipsa za niesamowitą zabawę podczas turnieju eliksirów, który właśnie dobiegł końca.
Miło mi poinformować, iż zostały ustanowione:
...

no... Adviser też ładny wynik skroił. Gratulacje
//
Serdecznie gratuluje rekordu, to naprawde kosmiczny wynik :)
Zabawa przy takich akcjach zawsze jest przednia, pewnie sporo ludkow (jak nie wiekszosc) zrobila tez przy okazji swoje zyciowki.

Przy okazji skladania gratulacji Apokalipsie za ich piekny rekord, chcialbym tez pogralulowac koledze @adviser z bractwa AMATORZY, ktory w tym samym turnieju ustanowil indywidualny turniejowy rekord Felyndral, jemu tez naleza sie brawa :) Takze mozna powiedziec ze na Felyndral ten turniej chyba pod kazdym wzgledem byl rekordowy :)
ah...no o tym samym w tym samym momencie pomyśleliśmy

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Serdecznie gratuluje rekordu, to naprawde kosmiczny wynik :)
Zabawa przy takich akcjach zawsze jest przednia, pewnie sporo ludkow (jak nie wiekszosc) zrobila tez przy okazji swoje zyciowki.

Przy okazji skladania gratulacji Apokalipsie za ich piekny rekord, chcialbym tez pogralulowac koledze @adviser z bractwa AMATORZY, ktory w tym samym turnieju ustanowil indywidualny turniejowy rekord Felyndral i PL, jemu tez naleza sie brawa :) Takze mozna powiedziec, ze na Felyndral ten turniej chyba pod kazdym wzgledem byl rekordowy :)

Gratulacje @adviser , widzieliśmy, że pobiłeś swój rekord 27k z jednego z poprzednich turniejów!
Niesamowity wynik
 
Do góry