• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Turniej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3330
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3330

Guest
W turnieju zdobywam różne nagrody. Tylko jedna z nich nie wiem cóż to. Chodzi mi o te "złote" klamerki czy cegiełki spięte razem. Do czego to jest ? Nie wiem co ważniejsze, znak zapytania czy to drugie.
 

DeletedUser80

Guest
Budynki z jak to nazywasz klamerką, są to tak zwane budynki setowe.
Jeżeli postawisz 2 lub więcej obok siebie (muszą się stykać) uaktywniają się dodatkowe premie. Budynki muszą być różne, przy 2 identycznych nie zadziała.
Należą do nich wszystkie 3 nagrody główne i 2 nagrody dzienne. Obie są dwukrotnie.(jedna 2 i 18 dnia, druga 11 i 25 dnia).
Bonus działa tylko z budynkami setowymi z tego samego eventu. Czyli jak postawisz obok siebie 2 budynki setowe z różnych eventów bonus nie zadziała.
Tutaj masz rozpiskę premii w zależności od Twojego poziomu i ilości budynków. Awans na wyższy poziom nie powoduje zwiększenia produkcji ani premii.
https://elvengems.com/woodelvenstock/set-buildings/
Strona jest wprawdzie po angielsku ale wszystkie dane wyczytasz z tabelek.
Jeżeli chodzi o znak zapytania jest to kolejny budynek do zdobycia po zdobyciu wszystkich 3 nagród.
Na testowym była to studnia i kosztowała 250 łez.
 

DeletedUser3330

Guest
Pięknie dziękuję. Widzę, że nie tylko w niewiedzy byłem ale i w błędzie.
 

DeletedUser3330

Guest
Od czego zależy ilość punktów potrzebnych do otwarcia kolejnej skrzyni ?
Domyślam się, że nie są dla wszystkich takie dane.
Dla naszego Bractwa jest kolejno 600, 900, 1200 .... punktów.
 

Nusion

Kapłan
Dla wszystkich bractw koszt skrzynek jest taki sam. Nie potrafię napisać Ci jakie są koszty kolejnych skrzynek, ale do zdobycia 10 skrzyń potrzeba w sumie 40 000 punktów

EDIT: Poszukałam i znalazłam, koszt kolejnych skrzynek to:
600, 1200, 1900, 2600, 3400, 4200, 5100, 6000, 7000, 8000
http://crazywizard.info/en/tnt_tournament_rewards.html
Chociaż nie jestem pewna czy nie zostało coś zmienione po wprowadzeniu paczek z PW
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3330

Guest
W Bractwie, w ktøtym jestem zdobycie 3 skrzynki przychodzi z trudnościä. Motywuję ludzi ale nawet nie wiem czy czar czytają.
Ponieważ dostałem uprawnienia to co turniej usuwam kogoś a wysyłając zaproszenia, szukam konkretnych.

W każdym razie dziękuję za fatyge. Ta informacja przyda się bardzo.
 
Do góry