• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

turniej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1863
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1863

Guest
dzień dobry mam pytanie odnosnie ostatniej skrzyni w turnieju a dokładniej jednej z nagród znajdujacych sie w niej , mianowicie chodzi o schemat , cóż on daje lub w czym moze pomóc
 

Ethel

Rozbójnik
schemat pozwala na rozbudowę magicznych budynków- ja akurat na początku gry zadałam odwrotne pytanie- gdzie jest ten...... schemat aby rozbudować mój magiczny budynek :D
 

DeletedUser2262

Guest
czysto teoretycznie schemat (który ma zostać rozbity na 11 fragmentów) w przyszłości może również posłużyć do rozbudowy (podnoszenia poziomu) budynków zdobytych w eventach, ale to jeszcze nic pewnego.....
 

DeletedUser2017

Guest
czysto teoretycznie schemat (który ma zostać rozbity na 11 fragmentów) w przyszłości może również posłużyć do rozbudowy (podnoszenia poziomu) budynków zdobytych w eventach, ale to jeszcze nic pewnego.....
Na dzień dzisiejszy schemat zdobyty przy 10 skrzyni w turnieju służy do rozbudowy magicznych rezydencji oraz magicznych warsztatów. Czyli jeśli takowe budynki posiadasz za pomocą schematu możesz podnieść ich poziom do aktualnego poziomu danej epoki. Każda epoka posiada swój numer (6 krasnale, 7 wróżki itd.) odpowiada to też poziomom magicznych budynków. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy a co będzie jutro to nie wiem :)
 

DeletedUser1863

Guest
dziękuję wszystkim za wyjaśnienie i zyczę zdobywania 10 skrzyni w każdym turnieju :)
 
Do góry