• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

TURNIEJ

Seviper

Tancerz ostrzy
Co myslicie o podobnych zasadach turnieju jak na przegladarce?
Tak dokladnie chodzi o walke manualna na apce
 
Ostatnia edycja:

Vimka

Wędrowiec
Chodzi ci o możliwość walki ręcznej w aplikacji? Bo nie bardzo rozumiem o co chodzi ;) Jeśli mógłbyś rozwinąć myśl, to byłoby fajnie.
 

Bobbyf

Wędrowiec
tak sądzę, że tu chodzi o możliwość walki manualnej, opcja potrzebna może nie tyle w turnieju ale przede wszystkim w iglicy
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę poprawić ten temat i dokładnie opisać o co Ci chodziło, bo ja także nie bardzo wiem jakie pytanie zadałeś i jak na nie odpowiedzieć.
 

Tajniakos

Paladyn
Myślę, że zgłaszającemu pomysł może chodzić o brak podpowiedzi w aplikacji czy dana jednostka ma szanse wygrać z przeciwnikiem. Dla początkujących graczy faktycznie dobór wojska może stanowić pewien problem, bo przy chybionych ustawieniach straty w jednostkach są bolesne. Niestety w tym przypadku najechanie na podgląd tak jak w przeglądarce jest raczej niemożliwe i ciężkie do wprowadzenia na ekrany dotykowe.
 

BettyTheCat

Zwiadowca
Z tym, że jeśli chodzi o podpowiedzi, na aplikacji, w prawym górnym rogu grafiki konkretnej jednostki jest podpowiedź, jak skuteczna jest ona przeciwko innym. Chyba, że właśnie to podświetlenie "najlepsze przeciw" autor miał na myśli.
 

Vimka

Wędrowiec
To podświetlenie w wersji przeglądarkowej jest na prawdę wygodne, przynajmniej dla mnie :) Pewnie bardziej doświadczeni gracze znają układ jednostek już na pamięć. W aplikacji trudniej mi się walczy, myślę że sporo początkujących tak ma. Jednak nie mam pojęcia czy takie podświetlenie w aplikacji jest technicznie możliwe do wprowadzenia.
 
Do góry