• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

mah79

Wędrowiec
Taka wiadomość dzisiaj otrzymałem:
"Witaj mah79!

Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata. Twój postęp na Mapie Świata zostanie zachowany. Masz teraz aktywnych sąsiadów i więcej aktywnych partnerów handlowych.

Obsługa gry Elvenar "

Zostałem przeniesiony w miejsce gdzie mam ponad 200 pustych miejsc na miasta ( po 250 przestałem liczyć ) - przy 589 odkrytych prowincjach , jednego aktywnego gościa co czymś handluje, Czy to jakaś kara za aktywną grę? Tylko mi proszę nie pisać, że to żaden błąd gry, bo jakoś nie widzę żeby kogokolwiek z topki tak załatwiono. Jeśli dało się mnie tu przenieść na to zadupie ,to proszę mnie wrócić z powrotem w miejsce w którym sobie siedziałam po cichu od ponad 4 lat. Nikogo nie zaczepiam, nie pisze bredni na forum po 10 postów dziennie, kupuje regularnie diamenty - Co ja wam zrobiłem "Obsługo gry Elvenar"?
 

Poziomek

Rycerz
w opcjach masz zaznaczone nie przenos miasta czy masz ptaszek ze przenos? Jesli miales nie przenos to pisz i sie domagaj zmiany, a jesli miales z ptaszkiem, coz za nie wiedze sie placi:)
 

mah79

Wędrowiec
Toż właśnie pisze - napisz lepiej gdzie to zgłosić, a nie nabijaj się , jak zaczynałem grę to nie było tego w opcjach, wiec nic mnie to nie obchodzi, że ktoś tam nagmerał bez mojej wiedzy i sobie jakieś ptaszki nawymyślał, bo jakoś jak chodzi o diamenty to mi się za każdym to wtedy nagle są skrupulatni i potrafią ci taką informacje wyświetlać za każdym razem.
 

Poziomek

Rycerz
o kurde wlasnie moje miasto tez zostalo przeniesione i to tez w gorsze miejsce, mam sporo zlota zamiast ludkow, i sporo ludkow co sie nie rozwijaja... ale ja mialem ptaszka pozwalajacego zaznaczonego, ale bida>
 
Tylko mi proszę nie pisać, że to żaden błąd gry, bo jakoś nie widzę żeby kogokolwiek z topki tak załatwiono. ... ...Nikogo nie zaczepiam, nie pisze bredni na forum po 10 postów dziennie, kupuje regularnie diamenty - Co ja wam zrobiłem "Obsługo gry Elvenar"?
Coz, ja wszystkich zaczepiam, wypisuje brednie na forum po 10 razy dziennie, a mnie tez przenioslo na mapie kilka dni temu :) To jest automatyczny system, obsluga gry nie tylko nie robi tego celowo, ale wrecz nie ma na to zadnego wplywu. Nawet, gdyby chciala. Napisac do nich i zapytac nie zaszkodzi. Kliknij w grze w prawym dolnym rogu na symbol zebatki, a potem na znak zapytania, czyli "Obsluga gry". Wyjasnij swoj problem i kto wie. Wiem, ze jakies poltora roku temu obsluga NIC nie mogla w takiej sytuacji zrobic, ale moze cos sie w tym czasie zmienilo.
 
Ostatnia edycja:

mah79

Wędrowiec
chris07070707" Kliknij w grze w prawym dolnym rogu na symbol zebatki, a potem na znak zapytania, czyli "Obsluga gry". Wyjasnij swoj problem i kto wie."

o i to jest jakąś rada, spróbuje bo jestem ugotowany jak to tak zostanie i chyba koniec z graniem
 

Deleted User - 198835

Guest
A ja mam tego ptaszka o przenosinach zaznaczonego od samego początku , a gram od pięciu lat i wtedy z całą premedytacją zaznaczyłem go i pilnowałem , żeby mi go nie skasowano a nadal siedzę w nieciekawej okolicy - konta od 3 - 4,5 lat nieaktywne , mało kto wymienia się czymkolwiek
Jak mnie przerzucą w okolicę , w której będzie takie mnóstwo pustych miejsc , to nawet ucieszę się , bo szybciej się nazbiera monet :)
 

Poziomek

Rycerz
wlasnie policzylem ze mam 16 dziur w ziemi, i i jak napisalem sporo osob co stoja w miejscu na etapie rozdzial 1. a support pisze ze bede mial lepiej..Jasneee :)niech znowu zakreca kolem i mnie cisna w lepsza okolice
 

Charlene

Szef kuchni
Ostatnio musieli mocniej aktywować przenosiny. Do tej pory miałam 3/4 mapy usłane studniami i nawet chciałam przeniesienia, ale nic się nie zadziało. Dopiero po przerobieniu masy okręgów pojawiło się kilku aktywnych graczy, więc zmieniłam ustawienia, żeby już tak zostało. Lepiej tak, niż wcale, przy czym bez bractwa byłaby masakra, bo i tak Ci sąsiedzi nie zapewnili by mi surowców. Kilka dni temu odkryłam, że zabrano mi 3-4 aktywnych sąsiadów, więc zaznaczyłam w ustawieniach, że znowu chcę przeniesienia. Dzisiaj dostałam wiadomość, że jestem na nowej mapie i okazała się rajem :))) gracze z dobrych bractw i w końcu mam u kupca po 9 stron ofert, gdzie wcześniej była 1-2. Jakiś rok za późno, ale jest i nawet trafiłam na starych sąsiadów oraz znajome nicki. Od razu weszłam na komputer i zablokowałam te ustawienia.
@mah79 spróbuj napisać do supportu, ale oni raczej nie mają wpływu na ten system i teraz zostaje czekać na ponowne przenosiny :( o ile nadal jest ustawiona ta opcja.

EDIT: tak w ogóle to powinien być komunikat w stylu: ,,mamy dla Ciebie nowe miejsce na mapie, czy chcesz przeniesienia?" Ta opcja z przeniesieniem jest ukryta i dostępna tylko na przeglądarce, więc ktoś może nie wiedzieć, że coś takiego ma miejsce i pewnego dnia jest niespodzianka. Sama o tym zapomniałam na jednym z miast iglicowych i nie było mi to na rękę :/
EDIT2: wcześniej miałam z 6 sąsiadów udzielających pomocy, z kolei dzisiaj sprawdzając chęci pomocy nowych sąsiadów, przysługę oddało 17 :D jest moc :D
 
Ostatnia edycja:

Wojtek90

Zwiadowca
Ostatnio były jakieś czystki i przenosiny. Mnie po roku w końcu przeniesiono do lepszej lokalizacji pośród aktywnych graczy, bo wcześniej była bieda dookoła i sami nieaktywni. Jakiś jeszcze miesiąc temu pisałem do suportu z prośbą o przeniesienie bo przez brak handlu i pomocy sąsiedzkiej ciężej się gra, ale dostałem odpowiedź że przenosiny są automatycznie sterowane przez system i nic nie można zrobić ręcznie. Dlatego obawiam się niestety, że jeżeli wylądowałeś w złym miejscu to jedyne co możesz to czekać aż znowu Cię przeniesie, no ale napisać do suportu też warto spróbować, w każdym razie powodzenia
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja swego czasu pisałem do suportu i podawałem Nicki graczy nieaktywnych od co najmniej 2 lat a było ich kilkanaście za każdym razem i nic do tej pory nie zrobili z nimi , chociaż zniknęły z mapy miast z ratuszami na poziomie powyżej 23LVL i skasowanymi wszystkimi możliwymi budynkami i nazwą miasta "koniec gry" - nie wiem jakie są kryteria doboru do kasowania martwych kont
Po sąsiedzku nadal mam konto , które nie podniosło punktów od lipca 2016 roku
Ja swego czasu założyłem komuś konto , a potem gostek u mnie kasował je - 7 dni nie miał dostępu do konta , zanim miasto zniknęło z gry
Wiadomo , że przy takiej grze jest mase roboty z kasowaniem kont na które już nikt nie wchodzi - albo ktoś zakłada konto i stwierdza , że to nie gra dla niego , albo z czasem traci chęci do gry nie mającej końca w której dąży się tylko do rozwoju - w ich ofercie gier jest coś takiego , jak "Plemiona" - zakłada się konto , rozwija się je , wchodzi do sojuszu i razem dąży do wejścia do następnej epoki - swego czasu grałem w tamtą grę przez kilka serwerów , ale nie do końca , bo rozwijałem tylko konto , bez wiedzy jak kończy się serwer , więc sam rozwój stawał się w końcu nudny i kończyłem grę , żeby za jakiś czas wejść na następny serwer i tak w kółko - tak samo dzieje się tutaj z wieloma graczami , z tym , że część ludzi już nie wraca do tej gry
 

mah79

Wędrowiec
jak to sie nie zmieni to ja nie mam po co grać, osobiście wypasałem poł mapy na której grałem, ale to było 4 lata temu - małymi kroczkami, teraz nie da rady zaczynać nowej epoki w takim miejscu gdzie nic nie sprzedasz, strasznie mi szkoda ale chyba gra chce żebym to zakończył
 

Nusion

Kapłan
jak to sie nie zmieni to ja nie mam po co grać, osobiście wypasałem poł mapy na której grałem, ale to było 4 lata temu - małymi kroczkami, teraz nie da rady zaczynać nowej epoki w takim miejscu gdzie nic nie sprzedasz, strasznie mi szkoda ale chyba gra chce żebym to zakończył

Tak sobie zerknęłam do Ciebie. Wygląda na to, że jesteś w dość aktywnym bractwie, więc większość potrzeb na zwykłe surowce da się przecież kupić w obrębie bractwa. Natomiast co się tyczy żywych surowców, to handel nie jest ograniczony tylko do sąsiadów z mapy. Żywymi surowcami możemy handlować z graczami z całego serwera, bez względu na miejsce na mapie.
Dla mnie słabe miejsce na mapie to na pewno nie byłby wystarczający powód do zakończenia gry. Zwłaszcza w 17 rozdziale (duża mapa, dużo mniejsze zapotrzebowanie na zwykłe surowce) i w aktywnym bractwie.
 
Ostatnia edycja:

mah79

Wędrowiec
Chyba nie wiesz ile surowców kosztuje turniej i iglica , przeciez nie będzie sie na mnie całe bractwo składać - to ja jestem od pomagania słabszym, zobaczę co to będzie, ale już widzę ze kiepsko, takie miejsce to mogło być na początku gry.
p.s to nie jest słabe miejsce - to jest koniec świata, looknij 18 kratek w dół i 18 w prawo bo tyle terenu sięgam i nie mam tam nic, nawet cienia szansy ze ktoś tam kiedyś będzie
 

Nusion

Kapłan
Chyba nie wiesz ile surowców kosztuje turniej i iglica
No właśnie wiem, dlatego założyłam od razu, że robisz to wojskiem :)
przeciez nie będzie sie na mnie całe bractwo składać - to ja jestem od pomagania słabszym
Ja nie myślałam o składaniu się bractwa na Ciebie, tylko o handlu 1:1. Uczciwa wymiana, nikt nie traci.
No chyba, że sąsiedzi w poprzedniej lokacji zdejmowali Ci złodziejskie ofki...
Cóż, chyba nic nie poradzisz na to, ja bym poczekała, czy za jakiś czas nie zaludni się jednak reszta mapy.
 
Do góry