• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ubojnia delikatesowa - skaza na fantastycznym świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3877
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że Ubojnia Delikatesowa nie pasuje do baśniowego świata Elvenaru?

  • Tak, może lepsze by było coś w klimacie.

    Głosy: 5 55,6%
  • Nie, kiełbasiane pęto jest sensem mojego życia i chcę nim bić elfy po twarzy.

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser3877

Guest
Cześć :)

Skoro już dotarłam do miejsca, gdzie gracze piszą co ich uwiera - chciałabym dzisiaj o zmianie poniekąd kosmetycznej.

Słuchajcie, zacznę od tego, że nie chcę roztrząsać dylematu "mięso jest dobre/złe". Chodzi mi jedynie o sprawy wizerunkowe.

Zazwyczaj łapkuję tylko bractwo i aktywnych sąsiadów. Zdarza mi się też robić tournee po wszystkich odkrytych. Wiecie co? Nie podoba mi się, że z każdej strony otaczają mnie Ubojnie Delikatesowe. To zawsze skłania mnie do przemyśleń typu 'czy ja na pewno chcę być częścią takiej gry?'. Powiem tak: ja lubię zwierzaki, akcje pro-zwierzęce, szacunek do przyrody - to uważam za pozytywne i wartościowe. Gdybym miała codziennie tak łapkować te Ubojnie to chyba bym już dawno nie grała. Mnie to szczególnie razi bo mam spory kontrast: w jednej zakładce podpisuję petycje dla zwierząt, a w drugiej zakładce te ubojnie.

Podoba mi się Elvenar - ładnie wygląda, angażuje umysł, to nie jakaś gierka o zombie. Gram dla przyjemności, żeby się trochę nacieszyć baśniowym 'doskonalszym' światem. Na tym chyba polega fantastyka, nie na zarzynaniu prosiaków (przynajmniej ja wolę zarzynać orki).

Postuluję o zastąpienie Ubojni Delikatesowej jakimkolwiek innym budynkiem.
 
Ubojnie tez mi jakos nie pasowaly do calosci. Moze nie ze wzgledu na kwestie
moralne czy estetyczne, ale pytalem sam siebie, w jaki sposob ubojnia czy rzeznia
podnosi kulture mieszkancow ? ;)
Gram dla przyjemności, żeby się trochę nacieszyć baśniowym 'doskonalszym' światem. Na tym chyba polega fantastyka
Z tym doskonalszym swiatem... oj :) Proponuje nie sprawdzac zawczasu, co bedziesz musiala
produkowac w budynkach rasowych w rasie Orkow :D Ubojnie to przy tym male piwo.
 

DeletedUser3877

Guest
Z tym doskonalszym swiatem... oj :) Proponuje nie sprawdzac zawczasu, co bedziesz musiala
produkowac w budynkach rasowych w rasie Orkow :D Ubojnie to przy tym male piwo.

Orki to orki. Są umowną częścią uniwersum. Czarny charakter bez przywar jest niespójny. Mus to mus. Ale co by nie było - gdyby istniały to też bym im współczuła. Może nawet dokarmiała po działkach i dosypywała antykoncepcji hormonalnej do karmy.

Być może to jest ubojnia dla małych ślicznych cielaczków z dużymi niewinnymi oczkami , a nie dla prosiaczków

Prosiaczków. Zanim napisałam przeprowadziłam oględziny u sąsiada. :rolleyes:
 
Do góry