• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ujednolicenie apki i przeglądarki

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 2143
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Taki prosty temat, pewnie macie to w planach, ale chodzi mi o konkrety kiedy z którą aktualizacją itd

Prosty przykład:
1. apka - da się dużo łatwiej i przyjemniej wspierać współgraczy, czyli motywować. Jakiż to problem przepisać część kodu na inną platformą, jak rozwiązanie już jest przetestowane?
2. kupiec - pomijając syf z sortowaniem, ale na przykład apka używa starego porządku (czyli lewa strona tier1, środek złoto , prawa narzędzia) a przeglądarka po lewej stronie ma złoto ... niby głupotka, ale znowu dlaczego w prosty sposób utrudniacie interface? Używanie apki to poza wygodą mobilności patrz punkt 1, w przeglądarce nie mam siły przeklikać wszystkich sąsiadów

proszę o dorzucenie innych przykładów rozjechania apki i przeglądarki (pomijam akademię magi czy turnieje, one są w planach) tylko o bieżace drobiazgi które inaczej funkcjonują w obu wersjach a jedyną kwestią jest zgranie zespołów projektowych obu wersji
 

DeletedUser2970

Guest
Ja też tak się staram, żeby mieć większe korzyści z łapkowania, ale mogliby to zmienić o_O
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to są zwykłe bugi z tzw. "produkcji" softu. Natomiast jeśli taki jest zamiar twórców to tym gorzej dla nich, robić calkowicie zbędne utrudnienia które nic nie wnoszą do gry
 

Tajniakos

Paladyn
Jak dla mnie to każdy brak funkcji przeglądarkowej w aplikacji jest błędem gry i twórcy gry powinni dołożyć wszelkich starań aby te funkcje w aplikacji pojawiły się jak najszybciej a jak wiemy jest jeszcze co wyliczać
-brak możliwości wkładania PW w cuda własne jak i graczy
-brak możliwości wstawienia cudu
-brak możliwości sprawdzenia jakie odłamki run posiadamy
-brak skrzynek za motywki
-brak turniejów
-brak możliwości sprawdzenia ile będzie jeszcze działał czar na warsztatach i manufakturach

Takie poprawki jak dla mnie są priorytetem i aplikacja powinna być w nie uzupełniona jak najszybciej.
Powód jest banalnie prosty: Są gracze, którzy korzystają tylko i wyłącznie z aplikacji ;)
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie brak spójności pomiędzy obiema platformami jest błędem, jako że współdzielą to samo konto gracza...
Są gracze co tylko grają przez przeglądarkę ;)
 

Salvea

Wędrowiec
...."Optymalnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie systemu z wersji mobilnej, czyli możliwość udzielenia motywacji bez ładowania całego miasta, z wyborem: Ratusz, Robotnicy, Kultura. System ten wyświetlałby również najlepszy budynek kulturowy do motywacji, nie byłoby więc potrzeby ręcznego przeszukiwania miasta..."
Oby nie zabrali możliwości zaglądania do miast innych współgraczy.. Takie zaglądanie jest potrzebne choćby po to aby móc coś doradzić swoim towarzyszom gry... albo podgladać ciekawe wzorce :)
 

DeletedUser626

Guest
Zamykam, ani jako zgłoszone ani odrzucone. Brakujące elementy takie jak turnieje, inwestycje w cuda czy ujednolicenie systemu motywacji są w planach i były od początku zapowiadane, nie wymagają więc specjalnych zgłoszeń, a jedynie czasu.
Proszę więc o cierpliwość, mobilka ma przed sobą jeszcze długą listę elementów do dodania i zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry