• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ulepszanie budynków kultury (premium)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4288
  • Data rozpoczęcia

Rozbudowa budynków kultury premium?

  • Tak, rozbudowa jak inne budynki kultury

    Głosy: 6 66,7%
  • Tak, bez znaczenia jak, ale z dodatkowym bonusem

    Głosy: 1 11,1%
  • Nie, zaburza to balans gry

    Głosy: 1 11,1%
  • Nie, komu to potrzebne?

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser4288

Guest
Witam,
Chciałbym zaproponować możliwość ulepszania budynków premium (te które można kupić za diamenty). W zakładce kultura mamy możliwość kupienia specjalnych budynków z diamenty (nie mylić z magicznym warsztatem czy rezydencją). Kiedy jesteśmy w danym rozdziale (dla przykładu Czarownicy i Smoki) taki budynek jest bardzo opłacalny. Niestety już kilka rozdziałów dalej... taki budynek staje się już mniej opłacalny. Dzieje się tak dlatego, że nie ewoluuje. Najbardziej sensownym rozwiązaniem była by rozbudowa podobna jak z budynkami kultury (za Królewską renowację) oczywiście za schematy też ma to jakiś sens.

A może po prostu taki budynek powinien mieć zmienny bonus? np. zależny od poziomu ratusza?

Kiedyś kupiłem Wieże Maga potem polowałem by uzyskać inny ekstra budynek, ale jak zobaczyłem jak bardzo spada jego opłacalność z każdym kolejnym rozdziałem, trochę to zniechęca.
 

Elelkal

Rozbójnik
Pomysł niestety nie ma szans na realizację. Budynki premium wraz z kolejnymi rozdziałami są coraz mniej opłacalne właśnie po to aby gracze kupowali nowe wraz z przechodzeniem kolejnych epok. Ich cena jest też na tyle wysoka aby trzeba byłoby dokupić walutę premium, jeśli chciałoby się postawić je w dużych ilościach. Rozbudowa ? Może ale wyłącznie za diamenty. Biorąc pod uwagę, że trzeba byłoby przebudować wszystkie budynki premium na możliwość rozbudowy, to łatwiej byłoby już tworzyć kolejne budynki tak jak jest teraz. Czyli nic się nie zmieni.
 

DeletedUser4288

Guest
Pytanie czy rzeczywiście tak do tego podchodzą :) Gdyby budynek można było ulepszać, sam wydał bym kasę na diaxy. Postawił bym z chęcią budynek który mi daje super bonus, a tak kupowanie nie ma sensu. Dlatego założyłem taki temat.
 

DeletedUser2017

Guest
Pomysł ciekawy nie powiem tylko nie pamiętam kiedy kupował kulturę za diaksy skoro w eventach tego do wyboru do koloru i rozmiaru :)
 

DeletedUser

Guest
nie widzę sensu kupowania budynków kulturowych za diaxy
biorąc pod uwagę ogromną ilość przeróżnych, czasem bardzo potężnych budynków w eventach. Wystarczy pograć kilka miesięcy (2 eventy) i masz już miasto zapełnione dobrociami.
no ale gdyby: można wprowadzić upgrade za schemat lub zwykły za renowacje. W ogóle to mogliby wprowadzić możliwość kupowania schematów za diaxy. Teraz masz możliwość kupienia za diaxy schematu w sposób pośredni - jak ci brakuje do schematu do rozbicia w akademii.
a tak z ciekawości: ktoś kupił taki schemat i cofnął produkcję? schemat wpadł do schowka czy wyparował?
 
Teraz masz możliwość kupienia za diaxy schematu w sposób pośredni - jak ci brakuje do schematu do rozbicia w akademii. a tak z ciekawości: ktoś kupił taki schemat i cofnął produkcję? schemat wpadł do schowka czy wyparował?
Mowisz raczej o posredniej mozliwosci kupna zaklec renowacji za diamenty, a nie schematu.
Odpowiadajac na pytanie - ani jedno, ani drugie. W momencie przerwanai procesu Tworzenia
po "dokupieniu" brakujacego schematu po prostu diaksy wracaja na konto.
W ogóle to mogliby wprowadzić możliwość kupowania schematów za diaxy.
Ale po co ? W przypadku upowania magicznych rezydencji czy warsztatow mozna je podniesc
bezposrednio za diamenty, jesli brakuje schematow. Taki krok posredni nie jest w tym
przypadku wcale potrzebny.
 

DeletedUser

Guest
Mowisz raczej o posredniej mozliwosci kupna zaklec renowacji za diamenty, a nie schematu.
Odpowiadajac na pytanie - ani jedno, ani drugie. W momencie przerwanai procesu Tworzenia
po "dokupieniu" brakujacego schematu po prostu diaksy wracaja na konto.

Ale po co ? W przypadku upowania magicznych rezydencji czy warsztatow mozna je podniesc
bezposrednio za diamenty, jesli brakuje schematow. Taki krok posredni nie jest w tym
przypadku wcale potrzebny.
w sumie to zaliczyłem wypowiedź nie mając rozeznania - po prostu nie mam magicznych rezydencji - kiedyś miałem taki plan ale poszedłem w kupno ekspansji. Dziękuję za odpowiedź bo tego puzelka mi brakowało w układance
 
Do góry