• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ulepszenia do woja z akademii magii

Tolka1345

Zwiadowca
Kochani ktoś mi powie z jaką częstotliwością pokazują się ulepszenia do wojska w akademii bo żeby Was nie skłamać od kilku dni co 6h z budzikiem, nawet w nocy, sprawdzam i poluje bo inaczej tego nazwać nie można nie dostaje ich do tworzenia i zaczynam popadać w paranoje hahahahaha.
Czekam na sugestie od Was lub obsługi gry :)
 

ryjuwka

Rozbójnik
losowo.
można jedynie mieć nadzieję, że jak użyjesz w grze wzmocnienia do wojska to akademia Ci cos da.
 

Tolka1345

Zwiadowca
No właśnie problem bo ich nie mam wiec nie mogę ich użyć zaczynam stwierdzać fakt że mam największego pecha hahahahaha
ta sama sytuacja jest w iglicy aby zdobyć zbrojmistrza czyli jestem najwiekszym pechowcem tej gry hahahahaha
 

xEasyRiderx

Rycerz
Można sobie pomóc diamentami jeśli nie masz nic interesującego wykupujesz za diamenty następną kolejkę (kręcenie kółeczkiem) aż pojawi się coś co ciebie interesuje np. 20h, 100% scroli czy coś innego. Wystarczy tak ze 2-3 razy nie szukamy w ten sposób wzmocnień tylko przyśpieszamy prawdopodobieństwo ich pojawienia się :)
 

R Y C E K

Wędrowiec
Możesz za diaxy przewijać (zmieniać ) receptury.Koszt przewinięcia to 50 diaxów. Jednakże, to nie gwarantuje trafienia na poszukiwana recepturę.
Kiedyś przewijałem 7 razy i ...nie trafiłem nadal.
 

Tolka1345

Zwiadowca
Uwierzysz że już kilka razy tak próbowałam i też nic hahahahaha ale trafiłam na karmę np i ją stworzyłam :)
//
no dobra czyli nie ma sposobu jak uzbroić się w cierpliwość :):):)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tolka1345

Zwiadowca
Ale to ja wiem cały czas coś tworze to AW to przyspieszenia albo karmę czasem budynki tylko te ulepszenia mnie nie lubią :)
 
Przede wszystkim trzeba zaakceptowac fakt, ze okresy posuchy moga trwac nawet bardzo dlugo. Wlasnie wczoraj wymienialismy sie w bractwie doswiadczeniami na ten temat. Ja sam np. przez 7 tygodni z rzedu nie dostalem z Iglicy ani jednego Zbrojmistrza na 2 swiatach, a wzmocnienia z Akademii wpadaly tez bardzo rzadko. Czyli mozna to nazwac czarna seria. Tyle, ze po okresie posuchy czasem przychodzi nawet nie deszcz, a wrecz ulewa. Na jednym swiecie w ostatniej Iglicy w koncu pojawil sie Zbrojmistrz, a i Akademia zaczela sypac wzmocnieniami. W ciagu 7 dni pojawilo sie ich az 12 i to bez przewijania receptur. A na drugim swiecie dalej posucha...

W przelozeniu na dluzszy okres czasu srednia ilosc wzmocnien naprawde jest calkiem zadowalajaca, trzeba sie tylko po prostu uzbroic w cierpliwosc i pogodzic z takimi dluzszymi okresami posuchy :) Moje zapiski z wiosek iglicowych siegaja prawie roku wstecz i wynika z nich, ze bez przewijania receptur pojawiaja sie w Akademii srednio przynajmniej 3 wzmocnienia w tygodniu plus z mniej wiecej co drugiej Iglicy wpada Zbrojmistrz, ktory jest odpowiednikiem 2 Swobodnych ulepszen jednostki. Czyli nie jest tak zle, ale naprawde trzeba na to patrzec z perspektywy nawet nie tygodni, a wrecz calych miesiecy :)
 

Poziomek

Rycerz
Kochani ktoś mi powie z jaką częstotliwością pokazują się ulepszenia do wojska w akademii bo żeby Was nie skłamać od kilku dni co 6h z budzikiem, nawet w nocy, sprawdzam i poluje bo inaczej tego nazwać nie można nie dostaje ich do tworzenia i zaczynam popadać w paranoje hahahahaha.
Czekam na sugestie od Was lub obsługi gry :)
u mnie przez 2 tyg zrodelko ze strzelcami bylo wyschniete, wczoraj chyba cos wpadlo, ale najczesciej to budynki na kulture/kupcy:(
 

Magyrna

Zwiadowca
A czy w takim razie sensowne jest skupowanie wszystkich budynków unikatowych (które akademia daje tylko raz np. Jajka feniksów) żeby sobie zmniejszyć mianownik choć trochę? Też mam posuchę, z jeden swobodny musi mi wpaść w przyszłym tygodniu bo inaczej iglica kwiczy...
 

Elelkal

Rozbójnik
A czy w takim razie sensowne jest skupowanie wszystkich budynków unikatowych (które akademia daje tylko raz np. Jajka feniksów) żeby sobie zmniejszyć mianownik choć trochę? Też mam posuchę, z jeden swobodny musi mi wpaść w przyszłym tygodniu bo inaczej iglica kwiczy...
Tak, należy zrobić to jak najszybciej. Tych unikatowych jest dość sporo( ewolucyjne, zestaw szachowy a niedługo wejdzie zestaw biblioteki) a zawsze lepiej losować z mniejszej puli budynków.
 

Koval92

Kapłan
Jak tworzysz budynek to warto przewinąć instantem żeby miejsce gdzie pokazuje się budynek było wolne, bo jak się spóźnisz to kicha.
 
Ostatnia edycja:

Elelkal

Rozbójnik
Dzięki za odpowiedzi :)



ten który był w iglicy przed feniksami - będzie unikatowy? myślałam że jednak nie o_O



chodzi Ci o to, żeby budynek się zrobił zanim wejdą nowe przepisy, bo inaczej zablokuje slot na budynek w kolejnym rozdaniu, tak?
Na oba pytania odpowiedź brzmi "Tak".
 
Do góry