• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Umieszczenie aktualnego statusu punktów bractwa w zakładce Korzyści

Czy jesteś za wprowadzeniem aktualnego statusu punktów do zakładki Korzyści?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Charlene

Szef kuchni
Obecnie sytuacja wygląda tak, że w zakładce Korzyści mamy taki widok wybranego Perka( tak to nazwijmy)
Zrzut ekranu 2022-01-1 o 12.10.55.png
Widzimy tylko i wyłącznie aktualną pojemność magazynu danego poziomu. Chciałabym, żeby w tej zakładce pojawił się aktualny status zebranych punktów bractwa:
Zrzut ekranu 2022-01-1 o 12.10.04.png
W tym momencie widzimy zachowane punkty magazynu tylko przy aktywnym Turnieju i Iglicy, a powinien on być widoczny stale, zwłaszcza po wykonywanym resecie, żeby widzieć kiedy można przełączyć Perki w celu uzupełnienia magazynów. Po resecie punkty powinny wyglądać tak:
Zrzut ekranu 2022-01-1 o 12.35.43.png
Nie jestem aż tak zaawansowana graficznie, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi ;) Uważam, że to konieczna zmiana, która pozwoli na lepsze używanie Korzyści.
 

Charlene

Szef kuchni
@Charlene Już wcześniej o tym wspominałaś. Tym razem w formie ankiety. Jak najbardziej jestem za. Kiedyś było 3xTAK, ja mogę tylko raz TAK.
Tak wspominałam o tym w dyskusji i stwierdziłam, że trzeba oficjalnie, żeby to poszło dalej, bo myślę, że to wielu bractwom mocno przeszkadza taki brak stałego wglądu w punkty w magazynie. DLa Twórców nie powinien być to problematyczny dodatek, skoro te statusy działają w Turnieju i Iglicy, więc mogą je dołożyć do Zakładki.
 

Charlene

Szef kuchni
Przyznam szczerze, że liczyłam na jakąś aktualizację, która by to wprowadziła, ale takiej nie było, więc nie wiem czy Twórcy są tego świadomi. Trochę dziwne, że nikt o tym nie napisał na Becie, jak był testowany ten system Korzyści, bo mogli to wcześniej dodać.
 
Do góry