• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Unikalny avatarek jako nagroda za konkurs :))

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2359
  • Data rozpoczęcia

Unikalne avatary do gry jako nagroda forumowego konkursu - jesteś za?

  • Tak, super pomysł!

  • Unikalne avatary fajny pomysł, ale uważam że lepiej by było w inny sposób je zdobyć - w jaki? napisz

  • Nie, niech nie będzie żadnych unikalnych avatarów.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2359

Guest
Tak mi chodzi po głowie od dłuższego czasu pomysł żeby była jakaś możliwość zdobycia unikalnego avataru do gry, bo już sporo osób doszło do najwyższej rasy, wybudowała cuda i już te konstruktowe avatary nie wywołują takiego efektu WOW! :)
A najlepszym sposobem na to byłby forumowy konkurs w ramach którego właśnie taki unikalny avatar mogłoby wygrać np. 10 graczy:)
Tylko obawiam się że nie wszyscy będą zadowoleni bo konkursy są tutaj rzadko i traktuje się je jako szansę na wygranie diamentów, a pewnie nie wszystkim zależy na jakimś avatarku do gry... wiec chciałbym żeby to był taki dodatkowy konkurs, który nie wpłynąłby negatywnie na częstotliwość rozgrywania konkursów, w których nagrodą są diaxy... :)
 
<====== Ja chce w grze ten avatar ;)

Najlepiej by bylo, gdyby avatary mozna bylo wybierac samemu. Wiem, ze to z roznych wzgledow nierealne, dlatego glosuje na "tak", choc mialem ochote wybrac srodkowa opcje. Przydaloby sie cos unikalnego, bo te dostepne w grze sa juz totalnie oklepane, a ich wybor nie jest przeciez zbyt wielki. Przynajmniej na polowie dostepnych avatarow widac takie zakazane mordy, ze komus takiemu to portfel na kiju bym podawal...
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli chodziłoby o forum i jakieś nowe trofeum czy coś podobnego to nie byłoby problemu, co do gry to tu niestety będzie trudniej, bo nie można udostępnić czegoś tylko dla jednej wersji językowej, czy dla danego gracza, ale popytam i zobaczymy co w tej sprawie da się zrobić.
 

DeletedUser2359

Guest
Oczywiście chodzi tu o grę... gdyby się udało na wszystkich forach taki konkurs zorganizować by było fajnie i sprawiedliwie. :)
 

DeletedUser

Guest
Szczypta dziegciu .... i byleby to było w wiekszej ilości niż pożal się Zajazd Grawitacyjny (sztuk 1 w PL)

Faktycznie najlepszym rozwiązaniem byłyby personalne avatarki ale to może być za trudne (wysyłka i przechowywanie ich) dla iG
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Zgłoszone, natomiast co do unikalnych awatarów to nie wiem jako to będzie, największą szanse ma pojawienie się awatarów z wydarzeń, ale oczywiście to też nie na pewno.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Ja uważam, że byłoby świetnie jakby eventy dawały możliwość odblokowania avatarków tematycznych z danego eventu. Każdy event ma przecież grafiki przewodnie, więc avatarki są niemal gotowe.
Popieram to rozwiązanie - dorzucić avatar do nagrody głównej w evencie to chyba najprostsze rozwiązanie, a dawałoby nawet kilka nowych avatarów rocznie.
 
Do góry