• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Uniwersytet Ekonomiczny

  • Rozpoczynający wątek thek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W moim wątku o Akademii Wojskowej wspomniałem, iż myślałem także o ekonomicznej wersji tegoż rozwiązania. Przedstawiam więc to co myślę iż ma sens, choć w sumie nie do końca nadal mam pewność czy dokonałem dobrego wyboru oraz oszacowania. Podobnie jak w tamtym wątku kolejny poziom budynku odkrywa nowy upgrade. To co podaję to propozycje możliwych upgrade'ów związanych z ekonomią, ale niekoniecznie w kolejności ich odkrywania w budynku. Są to:
1. Wymiana Reliktów zbędnych na własne startująca od 15 na 1 poziomie i zmniejszająca się o 1 co poziom, aż do 15lvl, z wymianą 1 niebonusowy na 1 bonusowy
2. Zmniejszona prowizja w handlu (2%/poziom - 25 poziomów)
3. Zwiększona ilość graczy w zasięgu handlu (10-20 graczy/poziom)
4. Zwiększone nagrody z Zadań (2%/lvl)
5. Zwiększony bazowy (bez reliktów) przyrost Towarów 1 poziomu (1%/lvl)
6. Zwiększony bazowy (bez reliktów) przyrost Towarów 2 poziomu (1%/lvl)
7. Zwiększony bazowy (bez reliktów) przyrost Towarów 3 poziomu (1%/lvl)
8. Zwiększony bazowy (bez bonusu kultury) przyrost Narzędzi (2%/lvl)
9. Zwiększony bazowy (bez bonusu kultury) przyrost Monet (2%/lvl)
10. Zwiększony bazowy przyrost towarów rasowych (3%/lvl)
11. Tańsze budynki podstawowe (2%/lvl)
12. Tańsze budynki wojskowe (2%/lvl)
13. Tańsze budynki kulturalne (2%/lvl)
14. Tańsze budynki towarowe (2%/lvl)
15. Tańsze negocjacje (2%/lvl)

Oczywiście można pewne wyrzucić i dać inne, bądź zmienić parametry. To dość luźny pomysł.

W związku z mającym wejść dziś na serwerze testowym dodatku pod postacią budynków będących Cudami Starożytnych, można by je pod kątem podobieństwa z moim pomysłem skonfrontować. One też mają jakieś bonusy dawać, choć rozwijanie ponoć ma przypominać rozwiązania z FoE. Ale to musiałby ktoś dalej w drzewku zrobić, bo ja nie rozwiajam się tam szybko akurat ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry