• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Upgrade kupca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4063
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4063

Guest
Mam pytanie, nie dałoby się dołożyć opcji filtra do kupca by wyświetlał tylko oferty gdzie oferta i żądanie byłyby z tego samego tieru? Obecnie mam na kupcu 30 stron ofert z czego 75% to oferty gdzie ktoś chce wymienić coś z tier2 lub tier 3 na tier 1. żeby obecnie filtrować takie oferty to trzeba ustawić kolejno 6 wyszukań albo przeklikać wszystkie strony. Co myślicie? Pozdrawiam.
 

Greg8373

Zwiadowca
Przecież możesz filtrować oferty jak ci pasuje ... Ja osobiście sprawdzam tylko "żądania" z moich bonusowych surowców ..
 
Przecież możesz filtrować oferty jak ci pasuje ... Ja osobiście sprawdzam tylko "żądania" z moich bonusowych surowców ..
Zacytuje autora watku.
nie dałoby się dołożyć opcji filtra do kupca by wyświetlał tylko oferty gdzie oferta i żądanie byłyby z tego samego tieru?
@greg8373 , na razie trzeba pojedynczo filtrowac poszczegolne, konkretne pary surowcow
(żądanie i oferta), bo jesli filtruje sie tylko "żądanie" to 95% wynikow i tak stanowia smieciowe
oferty miedzygrupowe. Potrzebny jest filtr, ktory pozwolilby je odfiltrowac jednym kliknieciem.
 

Greg8373

Zwiadowca
Osobiście wolałbym, żeby w apce była zakładka filtrowania "bractwa" a nie "bez opłat". Fakt - ostatnio jakaś dziwna moda nastała wrzucania ofert T3 za T2 lub nawet T1 ... no ale ... ja sobie radzę jakoś bez super filtra ... Acha ... no tak ... mam tylko jedną wiochę na jednym świecie :D
 

DeletedUser4063

Guest
Osobiście wolałbym, żeby w apce była zakładka filtrowania "bractwa" a nie "bez opłat". Fakt - ostatnio jakaś dziwna moda nastała wrzucania ofert T3 za T2 lub nawet T1 ... no ale ... ja sobie radzę jakoś bez super filtra ... Acha ... no tak ... mam tylko jedną wiochę na jednym świecie :D

znaczy zrobienie takiego filtra jest tak trudne że zasługuje na opis "super"? czy programiści w elvenarze są tak leniwi że zakładasz że dwóch filtrów nie podołają zrobić? aha... no tak... sam też mam tylko jedną wiochę którą rozbudowuje. pozdro
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Uważam pomysł za bardzo trafiony, taki filtr ,,tylko w grupach'' bardzo ułatwił by życie biorąc pod uwagę jak wiele jest ostatnio na rynku ofert między grupami. Jeśli ktoś jest zainteresowany takimi ofertami proszę bardzo, ale wielu graczy preferuje oferty w grupach (ja na pewno) i wyszukanie ich wymaga przebrnięcia przez wiele stron ofert które można by przy pomocy takiego filtra pominąć.
Myślę, że dla programistów którzy pracują nad tą grą, stworzenie dodatkowego filtra w kupcu to ,,mały pikuś''.
 

DeletedUser3541

Guest
Jak jest duzo slabszych osob w bractwie to brakuje towarow i potem jest kombinowanie,
 

Hassano

Łucznik
Pomysł bardzo fajny, ale nie tylko filtry przydało by sie zmienić :) jest jeszcze sporo innych przydatnych pomysłów co do kupca no ale jak napisał @Mighty Garoth niema na co liczyć..
tak na marginesie to nie problem kupca tylko tego że gra jest źle zbalansowana na surowce t3 i dla tego są takie ofki a nie inne..
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Jak mam słabszych graczy w bractwie to wolę zgarnąć 1:4 w obrębie grupy, oferty między grupami omijam szerokim łukiem, a ostatnio zrobiła się prawdziwa plaga ofert między grupowych i nie są to oferty wystawiane przez małych graczy.
Poza tym pamiętajmy że początkujących graczy należy wspierać ale nie oznacza to że mamy im zapewnić wszystko czego potrzebują, muszą się nauczyć gospodarować swoimi surowcami, myśleć i planować do przodu.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Jeśli dobrze rozumiem ten temat nie zostanie zgłoszony bo nie została dołączona do niego ankieta. Czy w takim razie można założyć drugi taki temat z ankietą aby poddać pomysł pod głosowanie ? Bo to co dzieje się na rynku to koszmar i trzeba coś z tym zrobić. O ile mamy wpływ na bractwo to na sąsiadów już nie bardzo a przewalanie takich lości ofert T3 : T1 do zabawnych nie należy.
 

Proqrator

Rozbójnik
I dolozyc do tego jeszcze filtr bractwa w aplikacji, a nie wszystkich bo sporo syfu jest. I najlepiej jeszcze osobny filtr do zywych w apce juz o wyswietlaniu ich stanu na pasku nie wspomne bo to inna kwestia. Wchodzenie w ratusz, zeby sprawdzic jest slabe
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Myślę że połączenie filtra "bez opłat" i "tylko w grupach" pozwoliłoby wystarczająco oczyścić rynek. Ja na przykład lubię widzieć oferty sąsiadów z mapy choćby po to aby zgarnąć oferty początkujących graczy którzy pojawiają się obok mnie. Ktoś pomagał mi, a teraz ja staram się pomagać innym w miarę moich skromnych możliwości
 

Aslana

Tancerz ostrzy
jarq czy można założyć ten temat po raz drugi z poprawną ankietą czy będzie to złamanie przepisów działu? Bo w tym momencie ten temat jest zawieszony w powietrzu i możemy tu dużo pisać a efektu nie ma i nie będzie.
 
Do góry