• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Upgrade Rezydencji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13

Guest
Myślałem, że to moje niedopatrzenie, ale ponowne sprawdzenie, oraz obserwacja koleżanki potwierdziła owe wątpliwości.
Rozbudowanie każdej rezydencji w momencie ukończenia budowy nie przynosi z niej profitów do momentu zalogowania się Gracza na grę.
Przykładowo - godzina 20.00 - rozpoczęcie budowy rezydencji (3.36h). Przed godziną 24 rezydencje już powinny przynosić dochód. Tak się jednak nie staje. Zalogowanie np o godzinie 10.00 rano dopiero powoduje start naliczania profitów z owych budynków.
Jest to bardzo wielka strata, dla osób, które ustawiają budowę na noc (no i ogólnie błąd:))
 

DeletedUser14

Guest
W sumie to tak jest od bety, nawet nie myślałem, że to jest błąd :p Może po prostu nowy-stary budynek zaczyna działać, kiedy się zalogujemy do gry? :p
 

DeletedUser37

Guest
W FoE też tak jest ;) Przecież kierownik budowy/nadzór budowlany musi najpierw odebrać budowę i podpisać kilka kwitków, a do tego chyba też jest potrzebny właściciel :p
 

DeletedUser14

Guest
A bo ja wiem, dlaczego? Tak było, nie poprawili, i tak zostało o_O:confused::confused: Kto odgadnie ich zamysły :D
 

DeletedUser14

Guest
Może kiedyś było, tak mi się przynajmniej wydaje, deja vu :confused::confused:
 

DeletedUser37

Guest
Bzdura. W FoE tak nie ma.

No nie wiem, przed chwilą zrobiłem eksperyment, postawiłem Chatę (epoka brązu) i wylogowałem się zanim się zbudowała i dopiero po ponownym zalogowaniu zaczęło odliczać 5min do końca produkcji.
 

DeletedUser14

Guest
Zaraz będzie, że ty z Teamu i masz lepiej :eek::confused:

Ale błąd tam i tu, czyli to chyba nie błąd :p
 

DeletedUser13

Guest
W każdym razie wolę się upewnić, zasięgając opinii przedstawicieli :)

(bo nawet jeśli tak jest, nie musi oznaczać, że tak musi być :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
No to już od bety znane ale to raczej nie jest błąd, skoro na becie do tej pory nikt sie tego nie czepia, nie ma info że to bug to to nie jest bug tlyko normalna rzecz.
Wiesz to troche tak jakbys chcial wyplate z zakladu pracy ktorego dopiero wybudowali, a jeszcze w nim nawet nei byles :confused:
 

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

To o czym pisze pan Shchoopac, nie jest błędem. Rezydencje będą dopiero przynosić dochód kiedy po ukończeniu rozbudowy jeszcze raz zalogujemy się do gry lub ją odświeżymy. Bowiem wtedy system nabijania monet widzi że doszły nam dwie kolejne budowle o wyższym poziomie, wcześniej przed odświeżeniem cały czas je widzi ale na niższym poziomie i taki może przez przypadek generować nam dochód. Taka sytuacja powtarza się za każdym razem jak ulepszamy budynki mieszkalne. Dlatego też mimo zakończenia rozbudowy ważne jest abyśmy się pojawili w grze i ją odświeżyli ;)

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13

Guest
Pięknie napisane, ale opisałeś to co już jest jasne. Pytanie brzmi - skąd wiesz, że tak ma być?
(...) Bowiem wtedy system nabijania monet widzi że doszły nam dwie kolejne budowle o wyższym poziomie, wcześniej przed odświeżeniem cały czas je widzi ale na niższym poziomie i taki może przez przypadek generować nam dochód.(...)
Żaden dochód nie jest wtedy generowany.
 

Mikekun

Rozbójnik
Shchoopac to jest moja teoria na daną chwilę. Też mnie irytuje fakt iż budynki mieszkalne dopiero będą generować dochód jak odświeży się stronkę. Choć tak nie powinno być. One powinny generować nowy dochód zaraz po zakończeniu ulepszania bez konieczność odświeżania całej strony gry. I dodatkowo bez konieczności bycia zalogowanym w niej. Dziwię się że mimo formalnej premiery nie zostało to odpowiednio zgłoszone i zauważone ;)

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry