• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Urdur wita :)

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Witajcie! Nigdy nie wiem co pisać w takich tematach ;) Jeśli macie ochotę czegoś się dowiedzieć, to pytajcie :D Miło tu z Wami pograć, mam nadzieję, że zostanę z Wami na dłużej!
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego u Ciebie tak cichutko? :(

Jaka książka wywarła na Tobie ostatnio wrażenie i dlaczego?
Jaka piosenka sprawia, że masz ochotę potańczyć - nieważne, gdzie jesteś?
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Książka? Ostatnio czytana "Agencja Dimoon" Eli Graf. Trochę fantastyki, humoru i dedukcji :)
Piosenka... hmm jest takich sporo, ale najprawdopodobniej to byłoby coś The Cure, np. "Inbetween Days".
 

DeletedUser446

Guest
Spokojna wieś, czy krzykliwe miasto?
Morze czy góry?
Opera czy kino?
Lato czy zima?

Kilka krótkich pytań, które co nieco o Tobie powiedzą :)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Na dłuższą chwilę to spokojna wieś, choć krzykliwe miasta mają swój urok, ale są męczące :)
Góry, ale mogą być też fiordy (i żeby jadły z ręki :) )
Kino, bo w operze nigdy nie byłam, to nie potrafię ocenić.
Najtrudniejsze pytanie na świecie... Złota polska jesień :) Jeśli jednak muszę wybrać między dwiema, to lato :)
 

DeletedUser446

Guest
Ah, jacy Ci moderatorzy szybcy, Yaval dzięki, bo mi temat zatrzasnąłeś i muszę u Urdur naspamować.. :D

Góry powiadasz.. nie znoszę gór, boję się ich. :)

Masz jakieś zwierzaki w domu? Jeśli tak, to jakie?
Lubisz jazdę na motorze?
Co sądzisz o problemie globalnego ocieplenia? :D
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Dlaczego boisz się gór? Są piękne...
Mam psa wyglądającego trochę jak husky. Ogólnie uwielbiam zwierzaki (prawie wszystkie).
Nie przepadam za jazdą na motorze, czuję się mało komfortowo jako pasażer, a kierować nigdy nie kierowałam.
Globalne ocieplenie...Hmmm... Ogólnie klimat na Ziemi się zmienia co jakiś czas i nie sądzę, żeby dało się to zatrzymać, ale nie zaszkodziłoby bardziej dbać o środowisko, w którym żyjemy.
 

DeletedUser446

Guest
Dlaczego się boję gór? hm.. wierzysz w reinkarnację? moja teściowa by mi powiedziała, że w poprzednim wcieleniu musiało mi się przydarzyć coś złego w górach. Może coś w tym jest haha.. sama nie wiem, nigdy, już od szkoły podstawowej, nie jeździłam w góry na wycieczki, czy kolonie. Kiedyś dałam się namówić mojemu mężowi na wczasy w górach i to były najgorsze wczasy w moim życiu, nigdy więcej.. :D

Mówisz pies prawie jak husky? też mam takiego kundelka, wygląda prawie jak wilczur.. tylko jest mocno niższy i mocno dłuższy, tak bardziej jak coś od jamnika, no ale pysk, to rodowodowy wilk, hah.. po wizycie u fryzjera, wygląda jak sznaucer pieprz i sól.. :D

Jak się lubisz ubierać, bardziej na luzie, czy jednak elegancja? :)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Moja piesia naprawdę wygląda podobnie do husky'ego, nawet przechodnie mylą ją z tą rasą :) Tylko jest mniej puchata i nie ma dwukolorowych oczu. Charakter też bardzo husky :)
Zwykle ubieram się raczej na luzie, ale jak każda kobieta lubię też od czasu do czasu wyglądać wystrzałowo :)
 

DeletedUser450

Guest
Urdur witaj :) Lukam sobie tu i tam, obserwuję, poczytuję..i tak mnie naszło tu za Djablicą przywędrować :D

Pytanie mam, bo ja wystrzałowo to lubię wyglądać w dżinach, trampkach i bluzeczce, a Ty? Co to znaczy ubraniowy wystrzał? :)
 

DeletedUser

Guest
Pewnie taki, od którego facetom opada szczęka i zaczynają się ślinić :D :D: D
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Ja tam nie wiem czy się faceci zaczynają ślinić, hahahaha. Dla mnie taki wystrzałowy strój to raczej sukienka, jakieś wyższe obcasy, make up itp. :)
 
Do góry