• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Usprawnienie wyboru jednostek do walki nr 2

Czy chciałbyś możliwości powtórzenia zestawu jednostek użytych do walki?

  • Tak, najlepszy byłby dodatkowy przycisk

    Głosy: 15 100,0%
  • Tak, niech się ładują automatycznie takie, jakie używałem ostatnio

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania / jest mi to obojętne

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie trzeba nic zmieniać (kocham to klikanie, albo mam inny powód, który opiszę poniżej)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
W tym poście zaproponowałem usprawnienie dotyczące wyboru takich samych jednostek do walki w turnieju.
Teraz druga propozycja, która ma na celu zmniejszenie ilości wymaganych kliknięć.
Proponuję dodanie dodatkowego przycisku, który pozwalałby załadować poprzedni (tzn. użyty w poprzedniej walce) zestaw jednostek.
Często się zdarza, że walczymy takim samym układem wojska przez wiele walk, czasem nawet większość turnieju.
Jeżeli ten układ jest jeszcze z różnych zakładek (np. najpier jednostka z Koszar, potem z Terenów Treningowych, potem znowu z Koszar, itd.),
to ilość kliknięć, żeby wybrać wojsko do walki jest nawet większa niż 5, tymczasem taki przycisk dawałby możliwość załatwienia tego jednym klikiem.
W skali turnieju spora oszczędność i bez ingerencji w samą strukturę turnieju.
Z miejscem na przycisk nie powinno być problemu, mozna również rozważyć opcję, żeby ostatni zestaw jdnostek ładował się "automatycznie" przy kolejnej walce,
a jeżeli byśmy go nie chcieli, to zmienilibyśmy go, tradycyjnie wybierając kolejne jednostki.
 
Do góry