• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Usunięcie konta na jednym ze światów

  • Rozpoczynający wątek Auroria
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Mam pytanie, czy wie ktoś jak usunąć konto z Elvenar? Proszę o odpowiedź
 

Nusion

Kapłan
Wchodzisz w zębatkę w grze w prawym dolnym rogu, następnie w żółtą zębatkę, w tym okienku klikasz "opcje użycia danych" i na samym dole masz "Usuń konto"
 

DeletedUser3539

Guest
Rozszerzę jeszcze pytanie: jeśli mam na dwóch światach, jest tam wybór, czy wszystko wylatuje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ethel

Rozbójnik
to jest kłopocik.... postawiłam miasta na trzech serwerach... potem okazało się, że nie chce mi się ciągnąć trzech jednocześnie więc troszczę się tylko o jedno... pozostałe są w zapomnieniu..... gdybym mogła je usunąć to bym usunęła i nie robiła miasta widma....
 

DeletedUser1763

Guest
Z tego co wiem i zauważyłem miasta na innych światach na które się nie wchodzi znikają jakoś po miesiącu więc problemu nie będzie. Te miasta "widmo" to w dużej mierze ostatnie miasta na koncie dlatego system nie usuwa ich bo musiałby zlikwidować całe konto. Przynajmniej tak mi się wydaje.
 

DeletedUser174

Guest
Z tego co wiem i zauważyłem miasta na innych światach na które się nie wchodzi znikają jakoś po miesiącu więc problemu nie będzie. Te miasta "widmo" to w dużej mierze ostatnie miasta na koncie dlatego system nie usuwa ich bo musiałby zlikwidować całe konto. Przynajmniej tak mi się wydaje.

źle ci sie wydaje
 
Wg. niepotwierdzonych informacji uzytkownikow forum EN i US
miasta graczy, ktorzy kiedykolwiek kupili diamenty za realne
pieniadze nie sa usuwane, niezaleznie od czasu nieaktywnosci.
Jak wspomnialem, to tylko obserwacje wlasne innych graczy,
ktorych IG nigdy nie potwierdzilo. Na dodatek juz sprzed
jakiegos czasu.
@Urdur, moze wyprobujemy Twoja wlasna propozycje ? ;)
Czy moglabys sie prosze dowiedziec, jaki jest stan obecny jesli
chodzi o usuwanie miast czy kont nieaktywnych graczy ?
Jak widac interesowaloby to wieksza liczbe osob, a niczego
nie wiadomo na pewno i mozemy tylko snuc domysly.
Z gory dziekuje.
 

Ethel

Rozbójnik
nie loguję się tam od sierpnia... a gra w dalszym ciągu mówi mi, że gram na trzech światach
 

DeletedUser110

Guest
Posiadanie miast na wszystkich światach ma pewien sens: nawet wchodząc raz na kilka dni jakoś-tam się rozwijają. A od epoki Krasnoludów za każdą epokę jest 400 diamentów (200 w skrzynce i 200 z zadań). Diamenty wpadają do wspólnej puli, więc zdobywając je np. na S2 możemy je wydawać na S1
 

DeletedUser174

Guest
Wg. niepotwierdzonych informacji uzytkownikow forum EN i US
miasta graczy, ktorzy kiedykolwiek kupili diamenty za realne
pieniadze nie sa usuwane, niezaleznie od czasu nieaktywnosci.
to jest potwierdzone i sprawdzone na 100mln sposobów. Kupiłeś diamenty masz wieczne miasto
+ "zielone miasto" (tj od 3 rozdziału chyba o ile dobrze pamiętam) daje gwarancję wiecznego miasta
 

DeletedUser3539

Guest
Z tego co testowałem sprawdzałem na Grepolis, usuwa się wszystko bez wyjątku, ale tam jest funkcja zamknięcia konta na świecie. Nie sądzę, że tu jest inaczej, bo to wspólne narzędzie i w momencie usuwania danych można wybrać grę do usunięcia danych, ale nie ma już możliwości wybrania świata. jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Usunięcie danych zaproponowane przez @Nusion usuwa wszystkie konta w grze. Samoistnie usuwają się konta, które rozwojem nie przekroczyły trzeciego rozdziału(miałam takie konto i premki, mimo to zniknęło(ale to nie było moje jedyne miasto)). Jeśli przekroczyłaś rozdział III, a mimo to chciałabyś usunąć miasto ze świata @Auroria , to spróbuj napisać zgłoszenie do supportu.
 

DeletedUser

Guest
Posiadanie miast na wszystkich światach ma pewien sens: nawet wchodząc raz na kilka dni jakoś-tam się rozwijają. A od epoki Krasnoludów za każdą epokę jest 400 diamentów (200 w skrzynce i 200 z zadań). Diamenty wpadają do wspólnej puli, więc zdobywając je np. na S2 możemy je wydawać na S1
Moja propozycja: rozwijamy 3 światy , bierzemy udział w większych eventach na każdym. Bez problemu na dwóch pobocznych światach zdobywa się 4-6 studni życzeń (łącznie). Ze względu na nową opcję tworzenie to kto wie czy nie będzie można dołupić jakiejś ekstra studni życzeń. Ta opcja zdobywania diamentów ma swój plusik: jakby co to masz już jakieś miasto (a elvenar się rozwija). Bez ciśnienia (ot szybkie wejście tak samo jak na główny światek i zbiór z studni). Bo nie oszukujmy się - dojście do krasnoludów i przejście każdej kolejnej epoki to już duży wysiłek na głównym świecie. No i ten sposób (studnie życzeń) jest sprawdzony (mój przewidywany zysk z poprzedniego eventu - 3300 diamentów - łączenie ze wszystkich zdobytych studni).
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli chce ktoś usunąć tylko konto na jednym że światów to musi się zgłosić do nas, i wyraźnie napisać to w zgłoszeniu a my to miasto usuniemy.
 

DeletedUser174

Guest
Jeśli chce ktoś usunąć tylko konto na jednym że światów to musi się zgłosić do nas, i wyraźnie napisać to w zgłoszeniu a my to miasto usuniemy.
już kiedyś był ktoś kto próbował odpowiadać na pytanie zadanie miesiące wcześniej. Nazywało się toto @sapcio i udawało członka teamu... nadal udaje żeby było śmieszniej czym (między innymi) zyskał ogromny szacunek i uznanie oczywiście

Jeśli przekroczyłaś rozdział III, a mimo to chciałabyś usunąć miasto ze świata @Auroria , to spróbuj napisać zgłoszenie do supportu.

odpowiedź już padła. Nawet poprawna.
mamy dobry team (mam tu na mysli "stary" sklad). @Urdur robiła naprawdę dobra robotę jak cm nas zlała. Nie musisz umniejszać jej pracy swoją "pieczątką".
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Myślę, że to dopełnienie mojej wypowiedzi i cieszę się, że mamy wsparcie CM. Niczego to nie umniejsza, wręcz przeciwnie.
 
Do góry