• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Usunięcie konta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser79
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser79

Guest
Takie pytanko mam, bo nie jestem pewien. Mam konto na dwóch światach, lecz aktywny jestem tylko na Arendyll, na drugim świecie założyłem konto, ale od jakiegoś czasu nie loguję się na nie. Czy po 30 dniach zostanie usunięte konto ze świata drugiego?
 

Deleted User - 34008

Guest
A co z tymi którzy zakupili diamenty? Podobno taki zakup chroni przed usunięciem konta, a jak wiemy diamenty są przypisane do konta a nie do świata gry.
 

DeletedUser79

Guest
Musi się ktoś z game modów wypowiedzieć, bo ja nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie - zgodnie z regulaminem konto nie powinno zostać usunięte, ale czy w tej sytuacji także?
 

DeletedUser

Guest
Zakup diamentów/osiągnięcie trzeciego progu w badaniach. Chroni konto przed skasowaniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
Te progi liczymy od 0 czy od 1 ?
A czy takie konto, przypuśćmy porzucone, z ratuszem w rozbudowie, będzie wówczas na wieki wieków straszyć swoją "niemotywowalnością"?
 

DeletedUser79

Guest
Zbadanie Ulepszonego zwiadu trzeciej epoki jest już do tego uwzględniane.
A czy takie konto, przypuśćmy porzucone, z ratuszem w rozbudowie, będzie wówczas na wieki wieków straszyć swoją "niemotywowalnością"?
Jeśli gracz osiągnął w/w poziom lub zakupił Diamenty, to wtedy nie zostanie usunięty, w innym przypadku zostanie usunięte konto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry