• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Usunięcie receptur na tworzenie artefaktów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3487
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3487

Guest
Z ogłoszenia w grze można się dowiedzieć, że receptury na tworzenie (transformację) artefaktów zostaną usunięte z puli 24 kwietnia o godz. 01:59 CEST.

Bardzo proszę o przełożenie tego terminu na okres, po nadchodzącej przygodzie bractw, w związku z faktem, że nagrodami etapowymi w tej przygodzie będą właśnie artefakty.
Dla osób polujących na 2 dodatkowe artefakty, celem ich przekształcenia w "stare", pasujące do poprzedniego fekniksa będzie to z pewnością niemiła i frustrująca niespodzianka.
 

DeletedUser2264

Guest
Jestem za, ale może warto zrobić z tego ankietę, taką prostą, za lub nie.
Dla wielu graczy, którzy ten event robili, żeby mieć nową szansę na fenka np. Ognia to bardzo istotne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Ta dzisiejsza informacja jest wg mnie bezwartościowa. Bo ona informuje, że recepty znikną po evencie, co było raczej jasne, a nic nie wspomina się w niej o powrocie tej recepty po Przygodzie. A tylko powrót recepty po Przygodzie nada jakiś sens i znaczenie zarówno eventowi jak samej Przygodzie. Bez niej cała zabawa będzie niedkończona a gracze (wielu, nie wszyscy zainteresowani starymi artefaktami) zwyczajnie pozostaną nabici w butelkę z niepełnymi starymi Feniksami.
Zróbcie ankietę, że receptę chcecie po Przygodzie. Nie ma nawet większego znaczenia kiedy recepta wygaśnie przed Przygodą, o ile nie powróci ona po Przygodzie z powrotem. O tym w Berlinie mogą nie wiedzieć, tak jak nie przypuszczali nawet, że Bażant nie będzie prawie dla nikogo nagrodą główną eventu.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oczywiście zgłoszę Waszą prośbę ale nie spodziewałbym się że to podziała. Wydarzenie tegoroczne z feniksem nie było po to aby ewoluować sobie starego feniksa od zera, ale po to aby mieć nowego, oczywiście dla tych którzy chcą(pomijam jego wartość). To że daliśmy szansę za zdobycie kilku starych artefaktów to ukłon dla tych którym brakło co nie co, aby mieć go na w miarę dobrym poziomie. Więc proszę mieć na uwadze cel wydarzenia, a celem było zdobycie nowego feniksa i jego ewolucja.
 

blazius1

Paladyn
Event to jeszcze uszedł w tłoku. Kto się połapał to zagrał i jest zadowolony.
Ale jaki sens ma teraz ta Przygoda?
 

Koval92

Kapłan
Jeżeli było celem stawianie nowego feniksa, to może w końcu wytłumaczycie, dlaczego ma taki do dziury efekt i zostały mu o połowę obcięte pop/kult wobec innych budynków? Wg was to ma nas zachęcić do postawienia?

Kolejny budynek ma to samo mieć, 1960-80 pop w 16 rozdziale i on i nowy feniks?
Główna nagroda? Przy magicznych rezydkach dających 13k populacji?

Jakie jest wytłumaczenie tego, dlaczego tak psujecie kolejne eventy coraz bardziej od pół roku?
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
to trochę Wam nie wyszło... Event był tylko po to, zeby móc postawić ognistego. I tylko po to
Oczywiście to twoje spojrzenie na to i ja to rozumiem, ale celem eventu nie było zdobywanie starych artefaktów, to było tylko jako dodatek.
 

ScandalousJac

Wędrowiec
Event to jeszcze uszedł w tłoku. Kto się połapał to zagrał i jest zadowolony.
Ale jaki sens ma teraz ta Przygoda?
ja go zagralem i skonczylem po 12 dniach ale slabo w poruwnaniu do poprzedniego
//
a feniksy sprzedalem dwa soory wywalilem to i ten mi nie potrzebny

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Oczywiście to twoje spojrzenie na to i ja to rozumiem, ale celem eventu nie było zdobywanie starych artefaktów, to było tylko jako dodatek.
gracze Cię szanują, więc może nie trać tego wygłaszając takie brednie... bo robisz z siebie pajaca w tym momencie, więc moze w to nie brnij?

na becie była możliwość wymiany po terminie... trzymajmy kciuki że i tym razem jak zawsze ma to miejsce i wejdzie aktualizacja z "błędem"
 

blazius1

Paladyn
Jeśli chcieliby uratować jeszcze Przygodę, to musieliby zapomnieć o Bażancie jako o celu eventu, bo zwyczajnie nim nie został.

A jeśli nagrodą są te same artefakty to cel imprezy powinien być taki sam. Zwykła logika tak wskazuje.

Cele wydarzeń można chyba weryfikować ucząc się na błędach?
 

Koval92

Kapłan
Wystarczyło by do przygody dać 2 stare i 2 nowe artefakty i by było po problemie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4281

Guest
@jarq
Bardzo nieładnie, bo przecież specjalnie pytałem o to wcześniej. Potrafię zrozumieć, że mogłeś tego nie wiedzieć, bo sam otrzymujesz informacje w odpowiednim czasie gdy góra uzna to za stosowne, ale wtedy zostaje nam tylko beta. A skoro na becie wymiana była dłuższa niż przewidywał to plan i nikt sie nie pokwapił by przeprosić, że coś nie wyszło i recepty z akademii nie zniknęły to jak mieliśmy to odczytać?
I teraz ktoś kto mógł spokojnie ewoluować feniksa na 10 poziom przy wykorzystaniu diamentów może sobie najwyżej pluć w brodę, bo zaryzykował, że jednak beta pokazuje choć odrobinę prawdy (tak wiem, że nikt tego nie gwarantuje i beta nie jest ostateczną wersją).
Mimo wszystko jeśli PB nie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek lub wtorek jak liczyłem, poczuję się oszukany - jak pewnie co najmniej kilku innych graczy - że nie będzie możliwości wymiany tych artefaktów.
Przykro mi @jarq że to wszystko spływa na Ciebie, ale jako przedstawiciel IG trochę jakby odpowiadasz za to w nasyzm kręgu:)
 
Do góry