• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Utknąłem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4393
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4393

Guest
Cześć. Mam problem. Utknąłem z misją "dokończ prowincję" konkretnie wszystkie aktualne konflikty ... nie mam pojęcia co z tym zrobić. Kolejna sprawa nie mogę powiększać swojego terytorium. Jedynie za diamenty.
 

DeletedUser1865

Guest
Też utknąłem, ale w evencie. Mam zadanie "Wyprodukuj kosz zakupów". Czy ktoś z Szanownych Organizatorów Gry spróbuje mi wyjaśnić jak to zrobić w manufakturach drewna na 27-mym poziomie??? Przepraszam, zadałem durne pytanie. Mea maxima culpa :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Big Moon

Wędrowiec
Witam wszystkich. Nie chcę zaczynać nowego tematu więc piszę tutaj. Mam taką sytuację, że też utknąłem z prowincjami. Miejsca mam dużo, a limit wyczerpany. Czy ktoś mi wyjaśni co trzeba zrobić lub od czego to zależy.
 

Lanariko

Szef kuchni
Witam wszystkich. Nie chcę zaczynać nowego tematu więc piszę tutaj. Mam taką sytuację, że też utknąłem z prowincjami. Miejsca mam dużo, a limit wyczerpany. Czy ktoś mi wyjaśni co trzeba zrobić lub od czego to zależy.

Na prowincje nie ma limitu, chyba ze cie przyblokuje koszt ich odkrycia, siła wojska lub koszt negocjacji. Jest limit na ekspansje i przypuszczam że to o nie ci chodzi.

Są 3 sposoby odkrywania nowych ekspansji.
1.diamenty — określona ilość ekspansji do kupienia, każda następna droższa os poprzedniej. Dokładny cennik tu:

2. ekspansje z badań — każda rasa ma określoną ilość prowincji do odkrycia w drzewku im starsze rasy, tym mniej ekspansji — w tych ostatnich najczęściej po 2 na rasę.

3. ekspansje z mapy — tych też jest określona ilość do odkrycia. Każda nowa rasa daje kilka nowych ekspansji z mapy za odkryte prowincje.
We wcześniejszych rasach często blokuje nas zbyt słabe wojsko w stosunku do wojska przeciwnika bądź nieodkryte jeszcze towary potrzebne do negocjacji. W późniejszych rasach zwyczajnie jest limit. W ostatniej rasie jest to 560 odkrytych prowincji. Tzn. ze za tyle będziesz dostawał ekspansje. Potem możesz w dalszym ciągu odkrywać prowincje, ale już nie dostaniesz za nie żadnych ekspansji, aż do czasu wprowadzenia nowej rasy, która przyniesie ze sobą nowy limit...

Jeśli masz problem z miejscem w mieście, można przyjrzeć się planowi, masz ok. 9 ekspansji zmarnowanych pod dziurami pomiędzy budynkami. Jak chcesz, mogę pomóc.
 

Big Moon

Wędrowiec
No ale robię wojsko, którym podbijam prowincje. W turniejach też sobie od czasu do czasu zawalczę.;)
 

BlossomValvi

Łucznik
Tak na marginesie zbrojownie nie zwiększają ilości produkcji tylko grupę treningowa czyli wydłużają maksymalny czas produkcji wojska, co sprowadza zagadnienie do pytania:

Jak często się logujesz do gry?
Bo może się okazać ze nie musisz mieć tak długiej kolejki produkcyjnej
 
Do góry