• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Utrata monet i zasobów [17-01-FR]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser48
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser48

Guest
Witam
Przy wymianie z zadań powtarzalnych istnieje ostrzeżenie, że nie mieszczą się monety albo zasoby w magazynie ratusza. Dlaczego takowego ostrzeżenia nie ma np. przy zbieraniu monet z motywacji z ratusza?
Można się w cztery litery ugryź jak miliony zupełnie przez przypadek idą w siną dal. Daleko nie sięgając dzisiaj ponad 3 miliony poszły w długą, zresztą nie pierwszy raz.
Proszę o zadziałanie w tym kierunku.
Zresztą taka sytuacja jest także przy zbiorze z rezydencji i warsztatów, chociaż w mniejszym wymiarze.
 

Deleted User - 34008

Guest
Rozbudowałbym ten pomysł. Uciążliwe jest też, że nie można podglądnąć nic w ratuszu gdy "wiszą" na nim monety.
Może dodatkowa zakładka w ratuszu "Zbierz monety" ?
 

DeletedUser48

Guest
Rozbudowałbym ten pomysł. Uciążliwe jest też, że nie można podglądnąć nic w ratuszu gdy "wiszą" na nim monety.
Może dodatkowa zakładka w ratuszu "Zbierz monety" ?
Masz rację, o tym wątku jeszcze zapomniałem.
 

DeletedUser48

Guest
jestem za pomysłem gracza Kusziel
Tylko?

Czy tak naprawdę trudno odpowiedzieć na mój postulat i posłać pomysł dalej.
Jak napisałem do Was (support) to odpowiedź brzmiała pisać na forum, jak napisałem na forum, to brak reakcji.

Połączono, Falantir
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Nie jestem w stanie odpisać na każdy temat na forum, ale czytam wszystko i zgłaszam co trzeba, bez obaw. Ten pomysł też jest już zgłoszony :)
 

DeletedUser48

Guest
Pozwolę sobie odkurzyć ten wątek. Czy CM Dragomira coś w tym temacie wie więcej niż siedem miesięcy wcześniej?
P.S.
Przypomniało mi się o tym jak dzisiaj przez zupełny przypadek, posłałem w przestworza potężny ładunek z ratusza.
 

DeletedUser629

Guest
Też jestem za wprowadzeniem takiej zakładki w Ratuszu .... bo My tu bardzo ciężko pracujemy na każdy "grosiczek" ;):)
Przy mapkowaniu ( odwiedzaniu sąsiadów na mapce) .... jest takie powiadomienie.... że zbierzesz mniej niż Ci się należy ... więc nie widzę problemu ... żeby wprowadzić coś takiego przy Ratuszu i Warsztatach :) Podpowiedź już macie ... więc do dzieła :)
 

DeletedUser1532

Guest
Jeśli chodzi o wejście do ratusza, gdy wiszą nad nim monety lub jest w budowie, wystarczy wcisnąć na klawiaturze literkę "s" i wchodzi w menu ratusza, zaczynając od strony z reliktami, gdzie wystarczy zmienić zakładkę na ratusz i gotowe. :)
 

Hassano

Łucznik
Jeśli chodzi o wejście do ratusza, gdy wiszą nad nim monety lub jest w budowie, wystarczy wcisnąć na klawiaturze literkę "s" i wchodzi w menu ratusza, zaczynając od strony z reliktami, gdzie wystarczy zmienić zakładkę na ratusz i gotowe. :)

Dokładnie tak ale to jest już obchodzenie budowy gry :) My gacze chcemy prostymi sposobami bez "Polskiej Kombinacji" grać w normalną gre a nie wszędzie szukać dziur :)
Co prawda "S" to jest skrót dodany w grze aby wejść w ratusz ale mam nadzieje że troche myślący wiedzą o co mi chodzi :p
 

DeletedUser629

Guest
Jeśli chodzi o wejście do ratusza, gdy wiszą nad nim monety lub jest w budowie, wystarczy wcisnąć na klawiaturze literkę "s" i wchodzi w menu ratusza, zaczynając od strony z reliktami, gdzie wystarczy zmienić zakładkę na ratusz i gotowe. :)
A mi nie chodziło o wejście do Ratusza ... tylko zbiór monetek z niego .... wystarczy chwila nieuwagi ... jak nie spojrzysz ile masz aktualnie ... to tarci się większość monet :confused:
 

DeletedUser48

Guest
A mi nie chodziło o wejście do Ratusza ... tylko zbiór monetek z niego .... wystarczy chwila nieuwagi ... jak nie spojrzysz ile masz aktualnie ... to tarci się większość monet :confused:
Popatrz do archiwum, od ponad roku o tym piszę.
 

Hassano

Łucznik
3 czerwca 2016r ale co tam przecież to nie istotne niech sobie dalej wisi i ludzie sie irytują.. ten dział Pomysły to powinien zostać skasowany bo tylko pokazuje braki gry i gracze sie wkurzają
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser171

Guest
piszemy od wiekow z prosba o blokade/info ze ratusz przepelniony, to w nagrode dostalismy jeszcze bledne info, ze mamy 1 lapke na ratusz a moze byc 10 i 20... i tracimy dalej kase... wielkie dzieki dla IG!! ... ;)
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Naprawdę od ponad roku nic... Dzisiaj 2 razy się tak nacięłam, raz na Ratuszu, raz na Złotej Otchłani.
 

DeletedUser1863

Guest
przychylam się do tematu , dodam że grając na telefonie jest to jeszcze bardziej > niebezpieczne < ekran 5 cali grube paluchy i buuuuum forsa z pałacu poleciała , a że cześciej gram na telefonie niż na pc to zdarza mi się dośc czesto kliknąc w pałacyk , pozdrawiam Dragomire i wkurzonych graczy.
 

DeletedUser626

Guest
Niestety, ten pomysł nie ma aktualnie szans na wprowadzenie, ze względu na działanie mechaniki "kliknij i przeciągnij", która działa na Rezydkach, Cudach i Ratuszu. Zbiór jest zatrzymywany po ostatniej "porcji", która przekroczyła limit, a więc już po fakcie. Dodanie ostrzeżenia wymagałoby, aby gra przy przeciąganiu po mieście za każdym razem sprawdzała, czy przypadkiem następne monety/zasoby nie przekroczą limitu i wtedy wyrzucała ostrzeżenie, w efekcie czego bylibyśmy nimi zasypywani, a co bardziej prawdopodobne, wyrzucani z gry przez system. Istnieje owszem rozwiązanie w postaci zakładki w Ratuszu czy przebudowy obecnego systemu zbiorów, ale są one o wiele bardziej skomplikowane niż samo dodanie ostrzeżenia i tym samym powodują, że realizacja tego pomysłu jest odłożona na "kiedyś", jeśli taka przebudowa w ogóle będzie miała miejsce.
Tym samym pomysł zamykam - nie odrzucam, ponieważ twórcy gry również go nie odrzucili całkowicie, nie ma jednak co liczyć na jego realizację w najbliższym czasie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry