• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Walka w aplikacji mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4642
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4642

Guest
Witam, jestem nowym graczem i mam jedno, dla mnie bardzo ważne, pytanie. Mianowicie czy Twórcy gry zamierzają, jeśli tak to kiedy mniej więcej, wprowadzić by walka w aplikacji mobilnej wyglądała tak jak na przeglądarce? Chodzi mi o to by samemu można było prowadzić jednostki do boju, jak np w Forge of Empires (gdzie notabene walczy więcej jednostek)? Wizja automatycznych walk skutecznie odbiera mi radość z gry stąd to pytanie. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)
 

DeletedUser4281

Guest
Walka manualna jest dostępna w przeglądarce i jak dotąd nie slyszalem o projekcie przeniesienia jej na aplikacje
 
walka manualna jest fajna tak do 20 prowincji- potem człowiek nie ma tyle czasu w życiu na taką zabawę :)
Szkoda, ze tak wlasnie jest, bo np. na stali na automacie straty byly minimalne, ale jednak byly, natomiast na manualu straty byly praktycznie zerowe. Przy robieniu kilkudziesieciu prowincji stracic 500 oddzialow, a stracic 100 to jednak roznica... Tyle ze w praktyce nie ma mozliwosci walczyc w calym turnieju na manualu, zycia by na to nie starczylo, nie tylko czasu pomiedzy rundami.
 

DeletedUser

Guest
Dodam tylko STOP FoE-mizacji Elvenara ! :) to dwie osobne gry
I patrząc na chronologię to raczej idą w pełną automatykę (jak w aplikacji) niż w manual, zresztą widać czasami po obciążeniu serwera jakie są problemy nawet z czatem, co by było gdyby był pełen manual :>
 

mayder

Tancerz ostrzy
Szkoda, ze tak wlasnie jest, bo np. na stali na automacie straty byly minimalne, ale jednak byly, natomiast na manualu straty byly praktycznie zerowe. Przy robieniu kilkudziesieciu prowincji stracic 500 oddzialow, a stracic 100 to jednak roznica... Tyle ze w praktyce nie ma mozliwosci walczyc w calym turnieju na manualu, zycia by na to nie starczylo, nie tylko czasu pomiedzy rundami.

Dla mnie walka manualna przydałby się w momencie gdzie przeciwnik ma nieciekawą kombinację jednostek co czasem sprawia problem w walce auto, a tak od czasu do czasu można by manualnie rozegrać zmniejszając przy tym straty.
 
Do góry