• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Walki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4104
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4104

Guest
Hey, czy w grze usunęli możliwość manualnej walki? Wróciłam do gry i teraz nie mam nawet możliwości wybrania pomiędzy automatyczną a manualną. Jest tylko "walcz" i walka odbywa się bez mojego udziału. Chyba, że to kwestia tego, że gram na świeżym koncie. Jeśli tak to czy ktoś wie kiedy będę mogła wybrać czy poprowadzę sama walkę? A może to jakiś bug i powinnam zgłaszać się do supportu?
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Jeśli grasz na aplikacji, to jedyną dostępną tam formą walki jest walka automatyczna. Natomiast wersja przeglądarkowa wciąż powinna dawać wybór między automatem a walką ręczną. :)
 

DeletedUser4104

Guest
Ogólnie konto założyłam na komputerze i od początku nie miałam możliwości walki normalnej. Fakt, później zaczęłam wymiennie logować się też na tele gdy nie ma mnie w domu długo, ale wciąż zaczęłam robić to dopiero później. A jak loguje się na komputerze to opcji walki jak nie było tak nie ma
 

DeletedUser2017

Guest
@Temiria jak najbardziej zgłoś ten problem do obsługi gry powinnaś a raczej musisz mieć na komputerze opcję wyboru walk manualną i automat ponieważ nic się nie zmieniło i te opcje są w wersji przeglądarkowej gry :)
 
Do góry