• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

warsztaty - kolejny element masochizmu gry

Status
Zamknięty.

merlin73

Wędrowiec
Witam
Omówmy kolejny masochistyczny element tej gry . Warsztaty sporo kosztują, długo się je buduje, dużo miejsca zajmują i zasobów ludzkich i zawsze ich za mało .
Nie ważne ile ich zbudujesz zawsze ich mało a gracze z duża armią wiedzą coś o tym . Jedynie ratuje trochę sytuacje zwoje uzupełniające magazyn w ratuszu i obustronna pomoc sąsiedzka i inne dodatkowe cuda . Jakbyś chciał z samych warsztatów mieć produkcje to nie da rady .
Doszło do tego nawet że gracze z duża armią podarowali sobie budowę warsztatów po prostu je nie budują , gdzie nie posiadają żadnych warsztatów i po prostu mają produkcje z innych źródeł , przede wszystkim ze zwoi . No i sami powiedzcie czy to nie parodia tak ustawili parametry że ludzie przestają budować warsztaty bo to masochizm gry i jest nieopłacalne . A przecież warsztaty to ponoć główny element produkcji a tu niespodzianka - ludzie je likwidują .
 

Deleted User - 198835

Guest
Czytanie merlina to masochizm a do tego jak mu się zamknie jeden temat , to masochizmuje następny
Teraz znowu mu tłumaczcie od nowa wszystko , żeby miał ubaw , bo po to stworzył drugi temat
Od razu postuluję do moderatorów o zamknięcie tematu - chodzi o to samo , co w poprzednim
 

Hetmanov

Wędrowiec
Witam
Omówmy kolejny masochistyczny element tej gry . Warsztaty sporo kosztują, długo się je buduje, dużo miejsca zajmują i zasobów ludzkich i zawsze ich za mało .
Nie ważne ile ich zbudujesz zawsze ich mało a gracze z duża armią wiedzą coś o tym . Jedynie ratuje trochę sytuacje zwoje uzupełniające magazyn w ratuszu i obustronna pomoc sąsiedzka i inne dodatkowe cuda . Jakbyś chciał z samych warsztatów mieć produkcje to nie da rady .
Doszło do tego nawet że gracze z duża armią podarowali sobie budowę warsztatów po prostu je nie budują , gdzie nie posiadają żadnych warsztatów i po prostu mają produkcje z innych źródeł , przede wszystkim ze zwoi . No i sami powiedzcie czy to nie parodia tak ustawili parametry że ludzie przestają budować warsztaty bo to masochizm gry i jest nieopłacalne . A przecież warsztaty to ponoć główny element produkcji a tu niespodzianka - ludzie je likwidują .
Powiem krótko: przestań grać i zajmij się czymś, co sprawia Ci przyjemność.
 

merlin73

Wędrowiec
widzę że żadne odniesienie do tematu merytoryczne tylko zablokować . Tak to jest niewygodne , może powiecie że kłamię i czy tak nie jest jak opisałem z warsztatami .
Krytyka tylko nie odnosicie się do sprawy . Znajdźcie sobie miejsce że możecie krytykować a tu proszę odnieść się do sprawy warsztatów by inni użytkownicy mogli skorzystać .
A no tak faktów za bardzo nie można obalić więc pozostaje oczernianie użytkownika .
Skąd my to znamy a tak propaganda , komunizm , socjalizm to ich narzędzie , oczernianie osób by obalić temat by jedynie słuszna teza by brzmiała - gra jest super , nie masochistyczna , nie ma błędów i jest wspaniale , hm .

Cały czas słychać to z mediów i jak to mówią kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą .
Nie ze mną te numery .
 

merlin73

Wędrowiec
Po najechaniu myszką na jego login/avatar pokaże się okienko z opcją "ignoruj". Tak samo po wejściu w jego profil
Tu dobrą wskazówkę kolega dla was podał , jak nie odnosicie się do tematu i nie chcecie nic konkretnego powiedzieć na temat to proszę to zrobić.
 

Tajniakos

Paladyn
Merlin tu nie ma do czego się odnosić bo piszesz takie bzdury, że ciężko to komentować!!!
Funkcja ignor nie rozwiązuje tu problemu bo na forum wchodzą nowi gracze i ktoś te Twoje fanaberie musi dementować aby nie wprowadzały ich w błąd.
Nie potrafisz pomóc innym to chociaż zamilcz i nie utrudniaj im życia! Bo nas starszych graczy te Twoje chore urojenia ani chłodzą ani ziębią ;)
Za długo gramy aby te Twoje prawdy obiawione robiły na nas wrażenie.
widzę że żadne odniesienie do tematu merytoryczne tylko zablokować . Tak to jest niewygodne , może powiecie że kłamię i czy tak nie jest jak opisałem z warsztatami .
Więc jak chcesz merytorycznie to proszę bardzo...:
Bzdura nr 1.
Warsztaty sporo kosztują
Bzdura. Wszystko zależy od strategii poziomu gracza oraz skąd je biorą.
Podpowiem Ci, że te z iglicy są np za darmo.

Bzdura nr 2.
długo się je buduje
Faktycznie długo... całe 10 sekund :)

Bzdura nr 3.
Nie ważne ile ich zbudujesz zawsze ich mało a gracze z duża armią wiedzą coś o tym
Dlaczego wypowiadasz się za innych? Gracze z "dużą armią" potrafią samodzielnie myśleć i się wypowiadać a skoro mają dużą armię to oznacza, że kolejną Twoją teorię diabli wzięli, bo jakoś im do produkcji wojska młotków wystarcza... więc sam sobie przeczysz...

Bzdura nr4.
Jakbyś chciał z samych warsztatów mieć produkcje to nie da rady
W Twoich postach kłamstwo kłamstwem pogania...
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 13.08.2022 153520.jpg3a.jpg
Ja w swoim mieście mam 5 Magicznych Warsztatów, które dają mi z każdej produkcji 3h z czarem-366k młotków czyli:
366kx5=1830mln x 5 cykli na dobę = 9,150mln + (jeden cykl 9h 630k x 5=3,150mln)
Łącznie dobowej produkcji młotków mam 12,3mln
Jeżeli to dla Ciebie mało to w magazynie mam dodatkowe 10 magicznych warsztatów co dało by mi już 36,9mln Nie do przejedzenia ;)

1.jpg2.jpg3.jpg

Więc nie mów, że się nie da, bo to kolejna bzdura...

Bzdura nr 5.
przede wszystkim ze zwoi
Nie używaj terminologii zarezerwowanej dla produkcji z manufaktury zwojów bo młody gracz przez Twoje niedokładne określenia nie będzie wiedział o co Ci chodzi- i nie koniecznie musi wiedzieć, że masz na myśli strumień zasobów.

Bzdura nr 6.
Jedynie ratuje trochę sytuacje (zwoje) uzupełniające magazyn w ratuszu i obustronna pomoc sąsiedzka i inne dodatkowe cuda .

Jak wskazałem wyżej bez Strumieni Zasobów da się żyć a niżej masz na to dowód.
2a.jpg

Niemniej jednak w sytuacji gdy potrzebował bym na gwałt miejsca w mieście to mógłbym wszystkie warsztaty schować do magazynu, bo to jeden z elementów strategii ale Ty wolisz napisać kolejną bzdurę:
Bzdura nr 7.
Doszło do tego nawet że gracze z duża armią podarowali sobie budowę warsztatów po prostu je nie budują , gdzie nie posiadają żadnych warsztatów i po prostu mają produkcje z innych źródeł
A przecież warsztaty to ponoć główny element produkcji a tu niespodzianka - ludzie je likwidują .

I to jest właśnie ta strategia o której jak widać nie masz fioletowego pojęcia...
I powiedz jak tu brać na poważnie te Twoje wypociny?
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
No i z powodu tego steku bzdur jakie nam serwuje pan/pani/ono (niepotrzebne skreślić) marlin73 chcemy blokady tego tematu , a jak nie da to jemu do myślenia , to blokady pisania na forum
 

BlossomValvi

Łucznik
Ja bym od razu dał blokadę pisania na forum, krótka piłka:

- @merlin73 wysuwa jakaś teze
- podobno są gracze spełniający ta tezę
- prosze podać nicki tych graczy, to jest do sprawdzenia w minutę nie ma to znaczy ze pisze oszczerstwa
- za oszczerstwa (nie pierwsze) ban albo i kasacja konta w grze

Przy okazji po raz kolejny stosuje zamulająca terminologię bo co to znaczy „duza armia” ciekawe jak to podglądał kogoś ;)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Ja bym od razu dał blokadę pisania na forum, krótka piłka:

- @merlin73 wysuwa jakaś teze
- podobno są gracze spełniający ta tezę
- prosze podać nicki tych graczy, to jest do sprawdzenia w minutę nie ma to znaczy ze pisze oszczerstwa
- za oszczerstwa (nie pierwsze) ban albo i kasacja konta w grze

Przy okazji po raz kolejny stosuje zamulająca terminologię bo co to znaczy „duza armia” ciekawe jak to podglądał kogoś ;)
Nic podobnego - nie wysuwa tez , nie podaje graczy , bo to co pisze jest bzdurą
A wszystko po to , żeby wywołać awanturę >
Zamknęli mi jeden masochistyczny temat do awantur ? Stworzę drugi , potem trzeci i następny - przecież jest kilkadziesiąd budynków , które można nazwać masochistyczne , a to tematy do awantur na kilka lat
Może rzeczywiście jedynym sposobem na zakończenie tej awantury z masochizmem to blokada twórcy tych tematów , chociaż na jakiś czas na początek - może zmądrzeje , albo skasuje konto na grze i forum , albo przeczeka i się uspokoji , a jak dalej będzie molestował masochistów , to na stałe bana dać
 

merlin73

Wędrowiec
Merlin tu nie ma do czego się odnosić bo piszesz takie bzdury, że ciężko to komentować!!!
Funkcja ignor nie rozwiązuje tu problemu bo na forum wchodzą nowi gracze i ktoś te Twoje fanaberie musi dementować aby nie wprowadzały ich w błąd.
Nie potrafisz pomóc innym to chociaż zamilcz i nie utrudniaj im życia! Bo nas starszych graczy te Twoje chore urojenia ani chłodzą ani ziębią ;)
Za długo gramy aby te Twoje prawdy obiawione robiły na nas wrażenie.

Więc jak chcesz merytorycznie to proszę bardzo...:
Bzdura nr 1.

Bzdura. Wszystko zależy od strategii poziomu gracza oraz skąd je biorą.
Podpowiem Ci, że te z iglicy są np za darmo.

Bzdura nr 2.

Faktycznie długo... całe 10 sekund :)

Bzdura nr 3.

Dlaczego wypowiadasz się za innych? Gracze z "dużą armią" potrafią samodzielnie myśleć i się wypowiadać a skoro mają dużą armię to oznacza, że kolejną Twoją teorię diabli wzięli, bo jakoś im do produkcji wojska młotków wystarcza... więc sam sobie przeczysz...

Bzdura nr4.

W Twoich postach kłamstwo kłamstwem pogania...
View attachment 5385View attachment 5386
Ja w swoim mieście mam 5 Magicznych Warsztatów, które dają mi z każdej produkcji 3h z czarem-366k młotków czyli:
366kx5=1830mln x 5 cykli na dobę = 9,150mln + (jeden cykl 9h 630k x 5=3,150mln)
Łącznie dobowej produkcji młotków mam 12,3mln
Jeżeli to dla Ciebie mało to w magazynie mam dodatkowe 10 magicznych warsztatów co dało by mi już 36,9mln Nie do przejedzenia ;)

View attachment 5387View attachment 5388View attachment 5389

Więc nie mów, że się nie da, bo to kolejna bzdura...

Bzdura nr 5.

Nie używaj terminologii zarezerwowanej dla produkcji z manufaktury zwojów bo młody gracz przez Twoje niedokładne określenia nie będzie wiedział o co Ci chodzi- i nie koniecznie musi wiedzieć, że masz na myśli strumień zasobów.

Bzdura nr 6.


Jak wskazałem wyżej bez Strumieni Zasobów da się żyć a niżej masz na to dowód.
View attachment 5390

Niemniej jednak w sytuacji gdy potrzebował bym na gwałt miejsca w mieście to mógłbym wszystkie warsztaty schować do magazynu, bo to jeden z elementów strategii ale Ty wolisz napisać kolejną bzdurę:
Bzdura nr 7.



I to jest właśnie ta strategia o której jak widać nie masz fioletowego pojęcia...
I powiedz jak tu brać na poważnie te Twoje wypociny?
A twoje meritum . Bierzesz pod uwagę że gracze nie chcą wydawać kasy na grę a ty proponujesz by gracze kupowali warsztaty magiczne za kasę które co chwila trzeba uprgętować za 300 diamentów (bo tylko tak można zlikwidować bardzo długi czas budowy warsztatów kupując warsztaty magiczne, bo zwykłe warsztaty to co nie kosztują , a kosztują i to sporo i czas budowy bardzo długi a efektywność mała bo połowę warsztatów magicznych ), bo w grze nie dostaje się itemów do uprgetowania za często czyli to co mówisz to bzdura i naciąganie graczy na kasę . I nawet wtedy gdy budujesz te warsztaty magiczne to co nie dużo miejsca zajmują , nie dużo wymagają ludzi . To powoduje że cała gospodarka miasta kuleje bo warsztaty wymagają sporo ludzi a zatem są to spore koszty i z tego powodu ludzie rezygnują z warsztatów , a jak tego nie widzisz to spójrz po sąsiadach szczególnie tych co maja bardzo dużo zbrojowni i bardzo dużą armię .
Piszesz stek bzdur i naciągasz graczy !
I jeszcze zdanie że można nabyć warsztat magiczny w iglicy , co ty bredzisz nie dość że trzeba dość wysoko być w iglicy a to kosztuje to jeszcze zdarza się że masz takie szczęście że wylosujesz warsztat magiczny raz na pół roku , rzeczywiście metoda godna polecenia ale chyba dla głupka , kolejna twoja bzdura .
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
merlin zamknij się w końcu
Tajniakos pisał wyraźnie , że stawia te darmowe warsztaty a na rozbudowę zdobywa się tokena w każdą sobotę o 22:00
A co do kulejącej gospodarki , to chyba chodzi ci o tą pustkę w twojej głowie , bo mowa o warsztatach a nie o ludziach
twoje bzdury sięgają już szczytu
Teraz pytanie - CO TO JEST DUŻA ARMIA
w połowie 2 rozdziale duża armia to tyle samo , co na końcu 20 rozdziału ?
Może kiedyś miałeś sieczkę we łbie , ale teraz to jest czarna dziura , która wysysa wszystko , co do niej się zbliży
 

Ovocko

Rycerz
Witam
Omówmy kolejny masochistyczny element tej gry . Warsztaty sporo kosztują, długo się je buduje, dużo miejsca zajmują i zasobów ludzkich i zawsze ich za mało .

Wręcz przeciwnie.
Obecnie mam 1 (słownie: JEDEN) magiczny warsztat, który zapewnia mi produkcję dla całego miasta, a wręcz często mam jej zbyt dużo i wydaję nadmiar u hurtownika.
Mój slot produkcyjny armii to prawie 2mln młotków, pomnóż to przez 5 slotów i 3 budynki - tyle muszę mieć w ciągu maksymalnie jednej doby, by nastawić produkcję wojska na następny cykl.

W inwentarzu kisi mi się obecnie 10 magicznych i 8 zwykłych warsztatów, które pochowałem na różnych etapach gry, a jak wypadnie kolejny, to traktuję to na równi z kolejną portalówką.

I teraz wytłumacz, jak to możliwe, skoro mam tylko jeden warsztat, a pono "zawsze ich za mało".

A, jakbyś planował kolejny wątek o budynkach, których "zawsze mało", nie mam ani jednej rezydencji w swoim mieście, ani zwykłej, ani magicznej :cool:


Doszło do tego nawet że gracze z duża armią podarowali sobie budowę warsztatów po prostu je nie budują , gdzie nie posiadają żadnych warsztatów i po prostu mają produkcje z innych źródeł ,

Hmm, nie uważasz, że w tym punkcie sam sobie przeczysz?
Z jednej strony "zawsze mało warsztatów", a z drugiej "gracze z dużą armią ich nie budują".
Jednocześnie jedyną funkcją warsztatu jest produkcja młotków, a jedynym kosztem produkcji wojska są właśnie młotki.

Logicznie myśląc, jeśli gracze z dużą armią (dużym zapotrzebowaniem na produkcję młotków) radzą sobie z małą ilością warsztatów, to znaczy że albo ta mała ilość w zupełności wystarcza, albo są w stanie zapewnić produkcję młotków z innych źródeł.
Co z kolei oznacza, że teza o tym, iż "warsztatów jest zawsze za mało" jest zwyczajnie błędna, bo nie zgadza się z empirią.
QED.

Jak dla mnie jeśli ktoś jest w stanie sobie zapewnić produkcję młotków z innych źródeł to tylko lepiej - więcej miejsca w mieście na inne budynki, mniej zapotrzebowania na populację i kulturę (czyli znowu: więcej miejsca na inne budynki) itd.

[Dopisek]Aż sprawdziłem swój stan zaklęć na młotki, obecnie starcza mi na pokrycie ponad 19 tysięcy procent stanu ratusza (czytaj: jestem w stanie samymi tylko zaklęciami zapełnić ratusz od 0 do 100% ponad 190 razy)[/Dopisek]

I znowu pytanie - do czego właściwie zmierzasz?
Nie będę się kłócił z twoją oceną, że "elvenar to gra dla masochistów", bo masz prawo oceniać ją sobie jak ci się żywnie podoba.
Natomiast doszukiwanie się "obiektywnych" dowodów na to, że twoja ocena jest słuszna jest zwyczajnie bez sensu, bo to jest tak, jak szukanie "obiektywnych" dowodów że niebieski jest ładniejszy od zielonego.

Co nie zmienia tego, że twoja teza co do warsztatów pokazuje co najwyżej twoją własną nieumiejętność w optymalizowaniu parametrów miasta.
 
Ostatnia edycja:

merlin73

Wędrowiec
merlin zamknij się w końcu
Tajniakos pisał wyraźnie , że stawia te darmowe warsztaty a na rozbudowę zdobywa się tokena w każdą sobotę o 22:00
A co do kulejącej gospodarki , to chyba chodzi ci o tą pustkę w twojej głowie , bo mowa o warsztatach a nie o ludziach
twoje bzdury sięgają już szczytu
Teraz pytanie - CO TO JEST DUŻA ARMIA
w połowie 2 rozdziale duża armia to tyle samo , co na końcu 20 rozdziału ?
Może kiedyś miałeś sieczkę we łbie , ale teraz to jest czarna dziura , która wysysa wszystko , co do niej się zbliży
Co sobotę zdobywa się tokeny nie tokeny tylko token czyli 1 a nie kilka jak bractwo dojdzie do końca turnieju , a jak masz kilka warsztatów magicznych i jeszcze do tego kilka rezydencji magicznych to co byś nie robił to musisz wydać 300 diamentów bo 1 token na tydzień to masakra czyli musisz wydać kasę .
Co do gospodarki warsztaty zajmują dużo miejsca i dużo potrzebują ludzi i aby to zapewnić potrzeba stawiać sporo domów i mieć sporo miejsca a to kosztuje i jeśli nie chcę się wydawać kasy na grę to ta opcja jest kosztowna i to bardzo .

Ty chyba jesteś dyletantem , zastanawiam się czy ty grasz czy tylko uprawisz tu propagandę bo piszesz rzeczy tak kompletnie oderwane od gry że mam sporę wątpliwości .
//
Wręcz przeciwnie.
Obecnie mam 1 (słownie: JEDEN) magiczny warsztat, który zapewnia mi produkcję dla całego miasta, a wręcz często mam jej zbyt dużo i wydaję nadmiar u hurtownika.
Mój slot produkcyjny armii to prawie 2mln młotków, pomnóż to przez 5 slotów i 3 budynki - tyle muszę mieć w ciągu maksymalnie jednej doby, by nastawić produkcję wojska na następny cykl.

W inwentarzu kisi mi się obecnie 10 magicznych i 8 zwykłych warsztatów, które pochowałem na różnych etapach gry, a jak wypadnie kolejny, to traktuję to na równi z kolejną portalówką.

I teraz wytłumacz, jak to możliwe, skoro mam tylko jeden warsztat, a pono "zawsze ich za mało".

A, jakbyś planował kolejny wątek o budynkach, których "zawsze mało", nie mam ani jednej rezydencji w swoim mieście, ani zwykłej, ani magicznej :cool:




Hmm, nie uważasz, że w tym punkcie sam sobie przeczysz?
Z jednej strony "zawsze mało warsztatów", a z drugiej "gracze z dużą armią ich nie budują".
Jednocześnie jedyną funkcją warsztatu jest produkcja młotków, a jedynym kosztem produkcji wojska są właśnie młotki.

Logicznie myśląc, jeśli gracze z dużą armią (dużym zapotrzebowaniem na produkcję młotków) radzą sobie z małą ilością warsztatów, to znaczy że albo ta mała ilość w zupełności wystarcza, albo są w stanie zapewnić produkcję młotków z innych źródeł.
Co z kolei oznacza, że teza o tym, iż "warsztatów jest zawsze za mało" jest zwyczajnie błędna, bo nie zgadza się z empirią.
QED.

Jak dla mnie jeśli ktoś jest w stanie sobie zapewnić produkcję młotków z innych źródeł to tylko lepiej - więcej miejsca w mieście na inne budynki, mniej zapotrzebowania na populację i kulturę (czyli znowu: więcej miejsca na inne budynki) itd.

[Dopisek]Aż sprawdziłem swój stan zaklęć na młotki, obecnie starcza mi na pokrycie ponad 19 tysięcy procent stanu ratusza (czytaj: jestem w stanie samymi tylko zaklęciami zapełnić ratusz od 0 do 100% ponad 190 razy)[/Dopisek]

I znowu pytanie - do czego właściwie zmierzasz?
Nie będę się kłócił z twoją oceną, że "elvenar to gra dla masochistów", bo masz prawo oceniać ją sobie jak ci się żywnie podoba.
Natomiast doszukiwanie się "obiektywnych" dowodów na to, że twoja ocena jest słuszna jest zwyczajnie bez sensu, bo to jest tak, jak szukanie "obiektywnych" dowodów że niebieski jest ładniejszy od zielonego.

Co nie zmienia tego, że twoja teza co do warsztatów pokazuje co najwyżej twoją własną nieumiejętność w optymalizowaniu parametrów miasta.
Z tego wynika że nie masz dużej armii , nie masz dużo zbrojowni a zatem jak nie masz wydatków to jeden magiczny warsztat wystarczy i tyle w temacie .
i odpowiadam na pytanie duża armia to taka co ma 20 zbrojowni i więcej .

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ovocko

Rycerz
Z tego wynika że nie masz dużej armii , nie masz dużo zbrojowni a zatem jak nie masz wydatków to jeden magiczny warsztat wystarczy i tyle w temacie .
i odpowiadam na pytanie duża armia to taka co ma 20 zbrojowni i więcej .

No widzisz, to jest problem z większością tego co piszesz - bez zastanowienia się, bez sprawdzania, bez myślenia.

Napisałem ci już, mój slot produkcyjny to prawie 2 mln młotków (czyli nastawiając produkcję muszę mieć co najmniej 30mln młotków, przy pojemności ratusza 16 mln) to powinno dać ci pojęcie czy mam dużą armię.

To powiem inaczej - mam 46 zbrojowni na maksymalnym poziomie (ponad 2x więcej niż to co uznajesz za "dużą armię" + grzyby + bastion.
Czas prodkucji jednego slotu to ponad 18h.

I ogarniam to jednym warsztatem.
Wytłumacz jak to się dzieje, bo zgodnie z twoją tezą takie miasto nie ma prawa istnieć.
 

Deleted User - 198835

Guest
Co sobotę zdobywa się tokeny nie tokeny tylko token czyli 1 a nie kilka jak bractwo dojdzie do końca turnieju , a jak masz kilka warsztatów magicznych i jeszcze do tego kilka rezydencji magicznych to co byś nie robił to musisz wydać 300 diamentów bo 1 token na tydzień to masakra czyli musisz wydać kasę .
Co do gospodarki warsztaty zajmują dużo miejsca i dużo potrzebują ludzi i aby to zapewnić potrzeba stawiać sporo domów i mieć sporo miejsca a to kosztuje i jeśli nie chcę się wydawać kasy na grę to ta opcja jest kosztowna i to bardzo .

Ty chyba jesteś dyletantem , zastanawiam się czy ty grasz czy tylko uprawisz tu propagandę bo piszesz rzeczy tak kompletnie oderwane od gry że mam sporę wątpliwości .
O tobie chciałoby się powiedzieć debil , ale wtedy obraziłbym kompletnie debilów
Reszte przemilczę , bo czarna dziura nie dopuszcza nawet impulsów wzrokowych u ciebie
 
Status
Zamknięty.
Do góry