• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Warsztaty

HekateGoddess

Wędrowiec
Hej, ostatnio cały czas brakuje mi zasobów, mam pomocniki, ale nie chce cały czas ich zużywać żeby zapełnić zasoby. Ile warsztatów jest najlepiej mieć? Ps. ja mam 6 warsztatów i wszystkie są na 15 poziomie. Nie wiem czy nie wybudować więcej. Jak myślicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
Jestem w Niziołkach,
mam 8 magicznych warsztatów i codziennie używam minimum 5 zaklęć( Wieże dobrobytu na 11 poziomie) przy kulturze 170%. Produkuje wojsko we wszystkich 3 budynkach i idą okropne ilości młotków :/ Kolejka 10-14h.Spróbuj zwiększyć %kultury, używać czarów, bo po co je chomikować :) i jeśli nadal będą braki( przy codziennych zaklęciach nie sądzę) to wtedy możesz dostawić. Jak produkowałam tylko w Koszarach i Obozie to nie odczuwałam aż takich braków młotków, używałam mniej zaklęć, ale przy wszystkich po prostu ich brakuje.
 

Poziomek

Rycerz
ja robie iglice i mlotkow 100% i 50% mam w opor, dodatkowo 2x magiczny +2x zwykly warsztat i nie narzekam na . Jezeli czas mi pozwala najczesciej sobota niedziela to odpalam boosty magiczne i zwykle dla warsztatow i leci caly dzien produckja 3h. Produkuje tylko w obozie i koszary ale jestem na poczatku krasnali
 

xEasyRiderx

Rycerz
ja mam 6 warsztatów i wszystkie są na 15 poziomie. Nie wiem czy nie wybudować więcej. Jak myślicie?
Bardziej opłacalne są magiczne warsztaty i tutaj warto w nie zainwestować już od rasy krasnali. Taki magiczny daje mniej więcej tyle co 2 normalne warsztaty a przy tym zaoszczędzasz miejsca, zasobów potrzebnych na jego wybudowanie, kultury oraz populacji.
Na warsztaty możesz rzucać czar Moc Zasobów które uzyskujesz dzięki turniejom.
Po zrobieniu rasy wróżek dostajesz cud Wieże Dobrobytu który już na 6 poziomie daje dość sporo młotków co 3h :)
 
Do góry